Komfort v interiéri aj exteriéri

Thumbnail
Kategórie:

V zime trávime väčšinu času vo vnútri, ale leto je obdobím, ktoré si každý naplno vychutnáva vonku. Mať pekne a útulne zariadený dom je základ. Avšak veľmi dôležité je vytvoriť komfortné prostredie aj v exteriéri. Ako vytvoriť komfort v interiéri i v exteriéri?

Nemáte radi horúčavy? Kúpte do záhrady nafukovací bazén

Bazény nie sú tak drahé, ako si myslíte. Hlavne tie, ktoré nie sú zabudované a zapustené v zemi. V obchodoch je možné kúpiť rôzne veľké nafukovacie bazény, ktoré plne nahradia klasické bazény. Nafukovacie bazény kúpite v prevedení pre malé detičky, no i v objeme niekoľko tisíc litrov vody. V takto veľkom bazéne si bez problémov zaplávate alebo sa vyjašíte s deťmi. Nezabudnite do bazéna dokúpiť nafukovačky do bazéna. Na nafukovacích ležadlách si oddýchnete a s nafukovačkami v tvare zvierat sa rady zahrajú vaše deti.

Aké sú hlavné výhody nafukovacieho bazéna?

Je zrejmé, že nafukovací bazén v záhrade využijú naplno všetci členovia rodiny. Okrem toho má tento záhradný doplnok nasledujúce výhody:

  • nízka obstarávacia cena – nafukovací bazén je oveľa lacnejší ako betónový
  • jednoduchá a rýchla montáž – nafukovací bazén sa dá ľahko nafúknuť a naplniť vodou
  • rýchle zazimovanie – nafukovací bazén rýchlo vypustíte a vyčistíte, zmestí sa do garáže či pivnice

Maximálny relax a pohodlie v interiéri vďaka hojdacím kreslám

Vylihovanie na gauči alebo v obyčajnom kresle rýchlo omrzí. Čo nikdy neomrzí sú hojdacie kreslá! Tento skvelý kus nábytku bol, je a bude populárny. V minulosti sa vyrábali hlavne drevené kreslá, ale dnes nájdete hojdacie kreslá v ponuke obchodov v pohodlnom čalúnenom prevedení. Niektoré sa predávajú ako sety spoločne s podnožkou. Oddychovať v kresle je síce príjemné, ale relaxu v hojdacom kresle sa nič nevyrovná. Monotónne hojdanie upokojuje a odbúrava stres. Hojdanie má vskutku blahodarný vplyv na psychiku a telo. Pomáha uvoľniť napätie, zlepšiť náladu, zvýšiť kreativitu, podporiť spánok a zmierniť bolesti chrbta. Navyše sú hojdacie kreslá štýlovým a originálnym doplnkom do obývačky, detskej izby alebo do spálne.

Pri výbere hojdacieho kresla berte do úvahy miesto, kam ho chcete uložiť a tiež dizajn zvyšku vybavenia priestoru. Overte si stabilitu konštrukcie a komfort čalúnenia. Pre pohodlie počas sedenia je dôležité zistiť výšku, šírku a hĺbku kresla, výšku opierok a tiež vzdialenosť sedacej časti od zeme. Hojdacie kreslá predajcovia ponúkajú v drevenom, kovovom, ratanovom, koženom i textilnom prevedení. Zaručene si dokážete vybrať podľa vášho vkusu.

Podobné články