Knihy pre deti

Thumbnail
Kategórie:

Detstvo je radostným obdobím plným skúmania a objavovania. A práve vďaka čítaniu sa našim najmenším otvára jedinečný svet!

Detstvo je radostným obdobím plným skúmania a objavovania. A práve vďaka čítaniu sa našim najmenším otvára jedinečný svet, kde môžu spolu s hlavnými hrdinami zažívať rôzne vtipné, nevšedné či poučné situácie. Láska ku knihám však nie je vecou náhody, deti potrebujú vzor a vedenie nás dospelých. Už od najútlejšieho veku je čítanie  jedným z najlepších návykov, aký môžeme u detí vypestovať. Prečo? Tu je niekoľko dôvodov.   

  • Otvára bránu k vedomostiam a poznaniu okolitého sveta
  • Je základom učenia
  • Rozvíja fantáziu a slovnú zásobu
  • Vďaka vzájomnej blízkosti  utužuje vzťah s rodičmi
  • Ak sa spája so zábavou a radosťou, stane sa neoddeliteľnou súčasťou celého života
  • Formuje celkový pohľad na život a na svet

Obľúbené detské knihy z vydavateľstva Advent-Orion

Naše vydavateľstvo prináša detskú literatúru už od roku 1993. Dôraz kladie na poučné príbehy s morálnymi princípmi, zamerané na vzťahy, dobro a ochranu prírody. Milé, veselé a jednoduché ilustrácie deti zaujmú a prirodzene vtiahnu do deja. Naučia sa tak veľa o ľuďoch, zvieratkách, či prírode a tiež rozoznávať dobro a zlo.

Plnohodnotne strávený čas s deťmi je na nezaplatenie. Prečo ho nevyužiť práve na čítanie kníh? Vaše deti si tieto chvíľky zamilujú a zároveň to bude výborná investícia do ich budúcnosti.

Snímka obrazovky 2019-03-07 o 10.34.46

OBĽÚBENÉ DETSKÉ KNIHY PRE NAJMENŠÍCH

Vďaka čítaniu si vaše dieťatko rozšíri aj slovnú zásobu. Deti sa zväčša pýtajú na slovíčka, ktorým nerozumejú a úlohou nás, rodičov, je trpezlivo im neznáme výrazy vysvetliť tak, aby ich pochopili. Rôzne rozprávky a príbehy deťom tiež umožňujú spoznávať okolitý svet. Naučia sa veľa o zvieratkách, prírode, o svete a ako rozoznávať dobro a zlo, utvára sa ich celkový pohľad na život a na svet.

Na stránke vydavateľstva Advent-Orion nájdete kompletný sortiment kníh a rozprávok pre deti.

Podobné články