KIDSWORLD Magický Svet Detí

Thumbnail
Kategórie:

Hračky neodmysliteľne patria pod vianočné stromčeky detí.

Ale vybrať správnu hračku je niekedy veda. Najmä, keď nám záleží na tom, aby bola skutočne hodnotná, nezapadla niekam do šuflíka, a podporila vhodne rozvoj dieťaťa.

Pozývame vás preto do nášho KIDSWORLD Magického Sveta Detí v Bratislave, v OC Vajnoria, kde vybrať takúto hračku, hru alebo doplnok pre deti nie je vôbec veda.
Naša Showroom predajňa je plná výnimočných edukačných značiek, ktoré pri navrhovaní a výrobe svojich hračiek dbajú na očarujúci dizajn, podporu kreativity, rozvoj detičiek a ekológiu.

 
Keď ide o svet detí, vieme čo robíme, veď už viac ako 10 rokov prinášame na Slovensko ako výhradný distribútor populárnu francúzsku značku DJECO, plnú najrôznejších kreatívnych a výtvarných sád od výmyslu sveta, tajných zápisníkov s magickými perami, rolových hier, hracích skriniek, alebo napríklad megazábavných kartových a spoločenských hier pýšiacich sa viacerými oceneniami z herných festivalov, ktoré zabavia celé rodiny a nielen deti.

Neskôr sme k nej pridali ďalšie značky: waytoplay- flexibilné autodráhy do izbičky, do dažďa i do snehu,

Trybike- krásne oceľové a drevené rastúce odrážadlá, ktoré deti môžu využívať od jedného až do cca šiestich rokov, takže šetria prírodu a aj vaše peňaženky, a najnovší prírastok je značka BiOBUDDi, alternatíva stavebníc Lego a Duplo, ibaže nie z plastu, ale z úžasného biodegradovateľného materiálu, z cukrovej trstiny.

V našej showroom predajni KIDSWORLD Magický Svet Detí, nájdete okrem čarovnej atmosféry, ktorú vám rozhodne odporúčame zažiť na vlastnej koži, tiež zo všetkých spomenutých značiek najširšiu ponuku na trhu, a k tomu ochotný personál, ktorý vám veľmi rád poradí ten ideálny darček pre vaše poklady. Alebo priveďte do nášho kráľovstva rovno vaše deti, nech si sami vyberú a napíšu potom Ježiškovi 😉

Ale musíme sa poopraviť, hoci sme na začiatku písali, že vybrať hračku u nás nie je veda, tak pravda je že: nie je to veda, ale určite je veda odísť od nás iba s jednou hračkou!

Nájdete nás v OC Vajnoria, vo Vajnoroch v Bratislave, Pri Letisku 14.

A ešte aby sme nezabudli- poradíme vám ten najlepší program s deťmi na 9.decembra!:
9.decembra oslavujeme prvé narodeniny našej showroom predajne
, a zároveň OC Vajnoria v tento deň organizuje mikulášsky program pre deti, pričom ako súčasť mikulášskeho balíčka dostanete aj poukážku na zľavu 5 EUR z nákupu v našej predajni.
A my ešte vaše nákupy nad 50 EUR odmeníme zľavou 5 EUR na ďalší nákup.
Neváhajte a príďte oslavovať s nami!


Pokiaľ ste z ďaleka a do našej predajne sa nedostanete, dobrá správa je, že celú našu širokú ponuku nájdete aj na našom e-shope www.kidsworld.sk a zľavu 5 EUR na nákup máme pripravenú aj pre vás, a platí až do 9.decembra, pri nákupe nad 50 EUR, po zadaní kódu „Vianoce 2023“ do nákupného košíka.

Tešíme sa na Vás.

Podobné články