Každým nákupom opäť pomáhate!

Thumbnail
Kategórie:

Pomôžte vášmu materskému centru získať vybavenie podporujúce zdravý intelektuálny vývin detí a získajte pre seba každý týždeň 5 balíčkov s kozmetickými výrobkami.

Každým nákupom opäť pomáhate!

Pomôžte vášmu materskému centru získať vybavenie podporujúce zdravý intelektuálny vývin detí a získajte pre seba každý týždeň 5 balíčkov s kozmetickými výrobkami.

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/70112291/dm_charity_2015.jpg

 

Bratislava, 4. februára 2015 – Deti v materských centrách budú ešte šikovnejšie! Spoločnosť Procter & Gamble v spolupráci so sieťou predajní dm drogerie markt štartuje štvrtý ročník pro­jektu „Každým nákupom pomáhate“, ktorý potrvá do 31. marca 2015. Stačí, ak zakúpite výrobok vybraných značiek z portfólia spoločnosti Procter & Gam­ble v predajniach dm a môžete rozhodnúť, ktorých 10 mater­ských centier na Slovensku získa prostriedky na nákup vybavenia podporujúceho zdravý intelektuálny vývin detí. Novinkou pre hlasujúcich je možnosť vyhrať každý týždeň 5 balíčkov s kozmetickými výrobkami.

 

Štvrtý ročník projektu „Každým nákupom pomáhate“ pomôže materským centrám rozšíriť vybavenie, ktoré rozvíja detský intelekt a hravou formou učí deti novým zručnostiam. Doteraz sa vďaka projektu dostalo materským centrám 30 000 eur. V minulých ročníkoch boli výhry zamerané aj na pohybový rozvoj detí. „Deti aj mamičky v RC Dlháčik mali z výhry obrovskú radosť! Vďaka projektu Každým nákupom pomáhate sme centrum vybavili novými športovými hračkami. Zakúpili sme aktívny kruh, po ktorom môžu detičky loziť, preliezať sa, šplhať pričom rozvíjajú svoju hrubú motoriku a trénujú stabilitu. Navyše máme aj krásny veľký domček, v ktorom deti môžu okrem schovávačky hrať basketbal a futbal. Z novej športovej zostavy vieme v našej herni vykúzliť úžasnú prekážkovú dráhu pre malých aj veľkých športovcov. Radi by sme našim návštevníkov ponúkli aj ďalšie zaujímavé aktivity a preto vyzývame všetkých, aby nám posielali hlasy aj tento rok!,“ uviedla Zuzana Melušová Kutarňová, predstaviteľka RC Dlháčik, ktorá prevzala výherný šek v hodnote 1000 eur z rúk zá­stupcov spoločností P&G a dm drogerie markt.

 

Novinkou tohto ročníka sú balíčky čistiacich potrieb pre každé materské centrum, ktoré sa počtom hlasov nedostane do prvej desiatky, ale nazbiera aspoň desať hlasov. Hlasujúci môžu zase každý týždeň získať jeden z piatich balíčkov kozmetických výrobkov značiek spoločnosti Procter&Gamble.

Ak chcete pomôcť, pridajte sa a podporte svojím hlasom vaše materské centrum!

 

Ako?

 

Stačí, ak si v predajniach dm zakúpite ľubovoľný výrobok značiek Pampers, Ariel, Lenor, Dreft, Jar alebo Ambipur z portfólia spoločnosti Procter & Gamble a s pokladničným blokom hlasujte za svoje materské centrum na www.pomahamemc.sk. 10 materských centier s najviac hlasmi získa finančné prostriedky na nákup vybavenia v hodnote 1 000 EUR. Ostatné centrá s minimálne 10 hlasmi získajú balíček čistiacich prostriedkov.

Do programu sú zapojené všetky materské centrá v SR registrované v Únii materských centier.

Hlasovať môžete od 2.1. do 31.3.2015 na www.pomahamemc.sk, kde nájdete podrobné informácie o projekte a tiež úplné znenie pravidiel súťaže.

Podobné články