Každá detská radosť sa počíta!

Thumbnail
Kategórie:

Zbierajte pečiatky a získajte odmeny za návštevu detských atrakcií

Nový detský vernostný program v Avione odmeňuje aj toho najmenšieho návštevníka.
Zbierajte pečiatky za každú návštevu detských atrakcií, a to Vláčik Lucinka, Klzisko, Buppi, IKEA detský kútik Småland a za návštevu detských podujatí v Avione a získajte skvelé detské odmeny.

Ako sa môžem zapojiť?

1. Navštívte jednu z našich detských atrakcií, a to Vláčik Lucinka, Klzisko, Buppi, IKEA detský kútik Småland alebo detské podujatie v Avione, a získajte pečiatku do kartičky.

2. Kartičku získate priamo na detskej atrakcii (Vláčik Lucinka, Klzisko, Buppi, IKEA detský kútik Småland), na detskom podujatí alebo v Infostánku v Avione.

3. Pečiatku je možné získať len za dieťa do 18 rokov, ktoré navštívi atrakciu/podujatie, nie za návštevu rodiča. V prípade návštevy podujatia 2 a viac detí pečiatku získate za každé dieťa osobitne (1 dieťa = 1 pečiatka, 2 deti = 2 pečiatky, 3 deti = 3 pečiatky a podobne).

4. Nazbieraním 5, 10 alebo 15 pečiatok získavate odmenu.

5. Odmenu si môžete vybrať v Infostánku v Avione podľa množstva nazbieraných pečiatok.

6. Čím viac pečiatok a návštev, tým väčšia je odmena.

Aké odmeny môžete získať?

Za 5 pečiatok môžete získať: pastelky, omaľovánky, Pedro cukríky, pexeso, kriedy IKEA, lopty, plyšáky alebo vstup zdarma na vláčik Lucinka.

Za 10 pečiatok môžete získať: kreatívne súpravy PAW Patrol, Frozen, Spiderman, detské domino, školské súpravy, modelovaciu hmotu IKEA, kreatívne zošity, Pexterio, plyšákov alebo vstup zdarma do Buppi.

Za 15 pečiatok môžete získať: rôzne druhy LEGO®, 10 € Avion darčekovú poukážku, 10 € IKEA nákupnú poukážku.

Kde získam kartičku na zbieranie pečiatok?
Kartičku na zbieranie pečiatok z detských atrakcií alebo podujatí dostanete na každej detskej atrakcii alebo Infostánku v Avione.

Kde si vyberiem odmenu za nazbierané pečiatky?
Odmenu si môžeš vybrať za nazbieraných 5, 10 alebo 15 pečiatok na Infostánku v Avione.

Pravidlá súťaže

Zdroj: www.avion.sk

Podobné články