Karnevalové masky – predajne a požičovne v Bratislave

Thumbnail
Kategórie:

Masky.sk

Naša spoločnosť sa špecializuje na karneval a karnevalové masky – požičiavanie a predaj karnevalových kostýmov a rôznych doplnkov k nim, ako sú klobúky, parochne, krídla, čertovské rohy, pirátske sety, čelenky a pod.

V súčasnosti má v ponuke cca 1 700 rôznych masiek pre dospelých a deti od dvoch rokov v rôznych kategóriach a veľkostiach. V ponuke sú klasické rozprávkové masky – pricezné, Červená čiapočka, ježibaba, čert, Snehulienka, rôzne zvieratká atď. ako aj moderné masky Spiderman, Superman, rôzni bojovníci, Shrek. Tak isto sú k dipozícii masky na rôzne príležitosti ako Halloween, Vianoce.

Spoločnosť má požičovňu na Jurigovom nám. 2 v Karlovej Vsi, Bratislava, tel.: 0948 156 000. Tu sú umiestnené všetky dospelé, tínedžerské a detské karnevalové masky a kostýmy.

POŽIČOVŇA (je len v BRATISLAVE):
– karnevalové masky dospelé, tínedžerské a detské – Jurigovo nám. 2, Karlova Ves, Bratislava

tel.: +421 948 156 000 (kamenná predajňa)
tel.: +421 911 369 361
email: info@masky.sk
Otváracia doba:
Po – Pi: 10:00 – 18:00
So, Ne: zatvorené
Táto predajňa slúži zároveň ako odberné miesto pre e-shop www.masky.sk.

Postup pri požičiavaní kostýmov a podmienky vrátenia kostýmov

Karnevalové masky sa požičiavajú deň pred alebo v deň konania akcie/karnevalu a vracajú sa deň po akcii/karnevale do 15:00 hod. (pondelok – piatok). Masky a kostýmy sa požičiavajú len na základe osobnej návštevy predajne – požičovne. Ak termín vrátenia (deň po akcii/karnevale) padne na sobotu alebo nedeľu, deň vrátenia kostýmu/ov sa posunie na pondelok do 15:00 hod., príp. je možné si termín vrátenia dohodnúť po telefonickej dohode. Karnevalový kostým nie je potrebné vyčistiť.
Objednávku/rezerváciu je možné uskutočniť LEN OSOBNE (telefonická ani emailová objednávka nebude akceptovaná). Zarezervovaním kostýmu po jeho odskúšaní Vám bude účtovaná záloha 5€, ktorá Vám bude odpočítaná pri vyzdvihnutí kostýmu zo sumy za požičanie. Zrušenie rezervácie kostýmu telefonicky, emailom alebo osobne akceptujeme do piatich pracovných dní pred Vašou akciou, na ktorú ste si konkrétny kostým zarezervovali.
Masky sú vyrobené v rôznych krajinách s rôznym veľkostným číslovaním, preto je nevyhnutné si masku osobne vyskúšať priamo v požičovni karnevalových masiek a kostýmov – na Jurigovom nám. 2, Karlova Ves, Bratislava, kde sú všetky dospelé, tínedžerské a detské karnevalové masky a kostýmy.
Cenník
Štandartná cena za požičanie detských masiek je od 7 €, tínedžerských od 12,50 €, dospelých od 20 €. Luxusné divadelné kostýmy sa pohybujú od 25 €, kostýmy Santa Claus od 35 €, anjeli a čerti od 20 € . Záloha na bežný kostým je 20 €, na kostým Santa Claus 50 €. Záloha sa vracia pri vrátení karnevalového kostýmu. Pri požičiavaní na dlhšiu dobu sa cena stanoví dohodou.

Zdroj: Masky.sk

 

 

Požičovňa masiek a kostýmov Alžbetin dvor

Nájdete nás na novej adrese Sládkovičova 2211/31, Miloslavov – Alžbetin Dvor. Termín stretnutia prosím dohodnúť telefonicky.

V súčasnosti ponúkame kostýmy pre deti a dospelých na rôzne príležitosti ako sú: karneval, oslava narodenín, maškarný ples, Deň detí, Halloween, Vianoce, firemné akcie… Máme v ponuke kostýmy v štýle 30-tych rokov, 70-tych a 80-tych rokov, „Reagge“, „Hippies“, kostýmy rôznych národov , pirátov, kovbojov, dobové kostýmy, rozprávkové, filmové kostýmy, zvieratá a vianočné kostýmy.

Cenník:

Detský 8 €

Dospelý 14-20 €

Poplatok za zapožičanie parochne ku kostýmu je 3 €
Maskoti Asterix a Obelix 30 €
Mikuláš, Santa Klaus a Dedo Mráz 35 €Rezervácia kostýmov je možná iba osobne. Potrebný je ku tomu doklad o totožnosti (občiansky preukaz).Kostýmy sa dajú rezervovať na konkrétny termín. Pri rezervácii sa uhrádza plná hodnota poplatku za požičanie v hotovosti. Tento kostým sa dá vyzdvihnúť deň pred karnevalom a vrátiť ho je treba deň po karnevale. Ak sa kostým požičiava na vikend, vyzdvihne sa v piatok a vráti v pondelok. Kostým môžete stornovať 24 hodín pred vyzdvihnutím s tým, že storno poplatok za detský kostým je 2,- eurá a za dospelý kostým je 4,- eurá.

Kde nás nájdete?
Sládkovičova 2211/31
Miloslavov – Alžbetin Dvor
Mobil: 0905 407 346, 0905 535 667

Zdroj: Alžbetin Dvor

Kostýmové štúdio Elijana 

Milí zákazníci, dovoľujeme si Vám oznámiť, že sme ukončili jednu etapu nášho podnikania a SLUŽBY POŽIČOVNE UŽ NEPOSKYTUJEME, ale stále máte možnosť si kostýmy z našej ponuky odkúpiť za skvelé ceny. Prípadne si dať kostým vyrobiť na mieru a presne podľa vašich predstáv a želaní.

Keďže už nemáme kamennú prevádzku tak sa s nami môžete spoji cez email: studio@elijana.sk, Mobil: +421 903 431 046.

Ponuku kostýmov si môžete pozrieť tu : https://elijana.sk/kostymy/

HISTÓRIA FIRMY

História firmy siaha do roku 1989, keď padlo rozhodnutie založiť krajčírsky salón, zameriavajúci sa na šitie dámskej a pánskej konfekcie, plesových šiat, tanečných a divadelných kostýmov.

Jednou zo zakladateliek je pani Ela Šafariková, ktorá vaše miery na vysnívaný kúsok oblečenia zoberie rovnako ako vtedy, tak aj dnes. V deväťdesiatich rokoch už minulého storočia sa venovala a tvorbe plesových modelov a módnym prehliadkam.

Názov ELIJANA figuroval v mene spoločnosti úplne od začiatku. O mnoho rokov neskôr sa vyučila precíznemu remeslu dcéra pani Eli Liliana, ktorá po úspešnom ukončení Strednej umeleckej školy na Sklenárovej, odbor divadelná tvorba kroje a kostýmy v roku 2000 a nasmerovala úspešný salón na cestu plnú fašiangových veselíc, detských a firemných večierkov a do romantických spomienok na časy dávnej i celkom nedávnej histórie. Zo salónu Elijana vzniklo Elijana kostýmové štúdio, ktoré svoje služby rozšírilo aj na požičovňu. Po 20-tich rokoch sa štúdio rozhodlo služby požičovne zrušiť a kostýmy ponúknuť na predaj a venovať sa výrobe kostýmov na objednávku a tvoriť kostýmy na predaj. Momentálne štúdio disponuje a má k dispozícii okolo 700 kostýmov (a každým rokom pribúdajú ďalšie) predospelých i deti rôznych druhov a období na príležitosti aké si len vymyslíte.

Zdroj: Kostýmové štúdio Elijana

 

Saba – Požičovňa karnevalových kostýmov

V roku 1993 vznikla SABA – Predajňa hračiek a spotrebného tovaru. V roku 2001 rozšírila svoje služby, ako požičiavanie detských karnevalových kostýmov. O dva roky neskôr, aj dospelé karnevalové kostýmy a o ďalší rok šaty na 1. sväté prijímanie, pre chlapcov a dievčatá, šaty na slávnostné príležitostí ako sú svadby, oslavy a pod. K týmto príležitostiam ponúkame aj rôzné doplnky. Zabezpečujeme výzdoby na narodeninové oslavy, detské párty, svadby, podľa želania zákazníka.

Kde nás najdete: 

Saba / Alžbeta Šikulová, Požičovna karnevalových kostýmov, Fedinova 12, 851 01 Bratislava

Email: sikulova.alzbeta@centrum.sk

Tel.: 0903 / 755 506 alebo 0904 / 112 093

Otváracie hodiny: Po – Pia 10.00 – 12.00 , 13.00 – 18.00; sobota 09.00 – 12.00

Zdroj: Saba

Partyspirit.sk

Partyspirit.sk je internetový a kamenný obchod v Bratislave, ktorý sa špecializuje na párty výzdobu, oslavy a narodeniny. Ako to už býva, vznikol ako reakcia na nedostatok a slabú ponuku párty tovaru v našich obchodoch, keď sme si pre naše deti museli ísť kupovať párty dekorácie do Rakúska.

Veríme, že aj naše deti majú nárok na krásne oslavy, ktoré ich urobia šťastnými. Preto sme sa rozhodli ponúknuť všetkým slovenským deťom ponuku párty tovaru, aby aj oni mohli mať rozprávkové narodeniny a oslavy.

Kontakt

mail: info@partyspirit.sk
telefónne číslo: +421(0) 902 588 880
Whatsapp: WhatsApp Call / WhatsApp Chat
Messenger

Otváracie hodiny/pracovný čas:

Po-Pia: 09:00 – 17:00
So: 09:00 – 12:00

Adresa:
Pond centrum (Areál BEZ)
Rybničná 40/F
831 06 Bratislava

Dohovoríte sa po/We speak: Slovensky, Česky, English, Magyarul, Deutsch a українськi.

Zdroj: Kostým na karneval, karneval masky – Partyspirit.sk

 

Podobné články