Kam s deťmi pozýva: Kaufland detský festival Mikuláš Online!

Thumbnail
Kategórie:

Celý tento rok ste stáli pri nás. Chodili na naše podujatia, sledovali nás online, doma i naživo. Spoločne sme spievali, tancovali, varili i šantili. Pre nás, organizátorov i partnerov Kaufland Detských festivalov to bol ten najkrajší darček, aký ste nám mohli dať.

MIKULÁŠ K VÁM TENTO ROK PRÍDE ONLINE

Za odmenu prídeme v nedeľu 6. decembra s darčekmi opäť my k vám. A spoločne s nami Mikuláš aj s obrovským vrecom plným prekvapení!

A veruže nepríde sám. Prinesie si aj pomocníkov: SPIEVANKOVO, FÍHA TRALALA, PACI PAC i DÚHALKU naloží do veľkých saní, aby spolu s ním prostredníctvom TURBO TV priniesli vrece plné zážitkov všetkým deťom, ktoré celý rok poslúchali. Ako inak, úplne zadarmo  online na www.detskyfest.sk.

NEBUDE CHÝBAŤ ANI MEDVEDÍK KUNIBOO

Opäť budeme variť s medvedíkom Kuniboo, cvičiť, či súťažiť s Barbie a Hot Wheels. Tak ako to máte radi! Podujatím vás okrem ZAJA TURBA  a Medvedíka Kuniboo bude sprevádzať Veronika Hatala, a premiérovo aj dcérka obľúbenej Fíha Tralala, Zia Deer. Svet dospelákov tak krásne prepojíme so svetom detí aj prostredníctvom novej moderátorskej dvojice. A pre starších súrodencov, ockov a maminky sme do mikulášskej čižmy nadelili prekvapenie v podobe koncertu Majka Spirita!

DARUJTE SKUTOČNÝ DÔVOD NA ÚSMEV

Za každý úsmev, ktorý ste nám počas roka darovali, darujeme na Mikuláša jeden my vám.

A nielen vám, ale aj niekomu, na kom vám skutočne záleží. Kamaráti si predsa majú pomáhať! Skúste porozmýšľať nad tým, čo by ste zaželali vašim kamarátom, ktorí sa tento rok ocitli v neľahkej situácii. Počas celého podujatia nám totiž budete môcť prostredníctvom formulára, ktorý nájdete na stránke www.detskyfest.sk, posielať vaše priania nielen pre seba, ale aj pre druhých. Darujete tak úsmev 2x!

Tri zo všetkých prianí sa spoločne s Mikulášom pokúsime splniť.

Naviac 200 z vás za to, že myslia aj na kamarátov odmeníme adventným kalendárom s vtáčikom Kiwim, ktorý práve v týchto dňoch nájdete exkluzívne v Kauflande. Má kúzelnú moc. Ak si ho pri najbližšom nákupe prinesiete domov, spoločne s Kauflandom prostredníctvom neziskovej organizácie Úsmev ako Dar podporíte rodičov i deti z ohrozených rodín, ktorí vašu pomoc práve teraz potrebujú najviac!

Darujte úsmev 2x spoločne s našim generálnym partnerom, spoločnosťou Kaufland. Aj vďaka nej môžeme prinášať všetkým deťom úsmev na tvárach po celý rok úplne zadarmo.

NA TURBO TV NÁJDETE EŠTE VIAC SLADKÝCH PREKVAPENÍ

Tak sa na Mikuláša pohodlne usaďte, kliknite na TURBO TV na www.detskyfest.sk/turbo-tv a užívajte si sladké prekvapenia pri skvelom ONLINE programe, ktorý potrvá od 9:00 hod. až do večera!

Podobné články