Kam s deťmi počas jesenných prázdnin?

Thumbnail
Kategórie:

Halloweensky pobyt, dušičky, či jesenné prázdniny. Každý volá tento sviatok inak. My Vám v našom článku prinášame tipy na jeho perfektné strávenie.

Ak hľadáte inšpiráciu na akčný a nezvyčajný rodinný pobyt, pozrite sa sem. Snažili sme sa pre Vás objaviť to najlepšie, čo tu máme. “Preskenovali” sme ponuky a tieto pobyty sa nám zdajú špeciálne, čo sa týka nápadov; atraktívne, čo sa týka prostredia; originálne a kreatívne, čo sa týka programu pre Vás a Vaše deti. Výberom len jednej z nich (nakoľko nemôžte byť súbežne na dvoch miestach) môžte len ľutovať ponúkané atrakcie a program iného odporúčaného strediska :). Výber je ťažká voľba! Želáme šťastnú ruku.

Jesenné pobyty vo Wellness Hoteli Patince****

Príjemné jesenné počasie v kombinácii s voľnými dňami je skvelou príležitosťou na relax a spoznávanie krás juhu Slovenska i Dunajskej cyklotrasy. Wellness Hotel Patince si pre svojich návštevníkov pripravil niekoľko jesenných pobytových balíkov.

V termíne od 27.10. do 1.11. zažite atraktívny strašidelný pobyt s množstvom halloweenskych prekvapení a animačného programu pre deti a dospelých. Doprajte si pohodový pobyt plný relaxu v termálnej vode s blahodarnými účinkami na pohybové ústrojenstvo.

Pobyt zahŕňa: neobmedzený vstup do vnútorného bazénového sveta s termálnou vodou, saunového sveta, fitness centra, detské kútiky, strašidelné halloweenske nočné kúpanie v piatok od 22.00 do 01.00 hod. ako aj ďalšie aktivity a atrakcie

Hotel si pre návštevníkov s deťmi pripravilo aj viacero noviniek, napríklad saunovanie s deťmi, masáže pre deti už od 4 rokov a mnoho ďalšieho.

Už teraz sa na vás tešíme.

 

Filippov zakliaty čarovný svet – Halloween vo Familyparku

Filippov zakliaty čarovný svet v najväčšom zábavnom parku Rakúska ponúka jedinečné strašidelné zážitky všetkým vekovým skupinám. Počas 11 dní sa návštevníci môžu tešiť na krásne hrôzostrašnú výzdobu a skvelú zábavu, ku ktorej samozrejme patrí nočná jazda na atrakciách Blesk bohov, Potkaní mlyn, Lesný expres a mnoho ďalších.

Strašidelná zábava
V štyroch rôznych tematických celkoch s celkovou rozlohou viac ako 145.000 m² nie je núdza o strašidelné vyčíňanie a napínavé vystúpenia: pop-up akrobati, chodci na chodúľoch, kúzelníci a tajuplné bytosti vás úplne očaria. Ručne vyrezávaných tekvicových strašiakov rezbárskeho majstra Alexa Neumayera môžete nielen obdivovať, ale si aj zakúpiť priamo na mieste. Nezabudnuteľným zážitkom je každodenný sprievod strašidiel cez park, ku ktorému sa môžu pripojiť aj naši návštevníci. Všetci sú srdečne vítaní!

Dom čiernej mágie
O adrenalín, vzrušenie a zimomriavky sa postarajú zlí čarodejníci, ktorí čakajú na vašu návštevu v Strašidelnom dome Haunted House. Pozor – vhodné iba pre odvážnych návštevníkov od 14 rokov

Cena vstupenky: 27,50 € (bezplatný vstup pre deti do 3 rokov)
Halloween vo Familyparku: 22.10. – 1.11., denne od 11:00 hod
Haunted House: denne od 16:00 hod, vstupné: 3,00 €, vhodné od 14 rokov

Online predaj: z dôvodu Covid-19 je možné park momentálne navštíviť iba po kúpe lístka online, resp. na základe online rezervácie vstupu. Ďalšie informácie nájdete na: www.familypark.at/halloween

Objavte najlepšie ponuky počas jesene v Burgenlande na www.burgenland.info a využite bonus až 75 EUR, ak strávite aspoň 3 noci v partnerskom hoteli Burgenland Card.

 

Wellness hotel Repiská ***

Wellness hotel Repiská *** stojí na najkrajšom mieste v Demänovskej doline, uprostred majestátnej prírody Nízkych Tatier. Atraktívnosť lokality spočíva nielen nádherným výhľadom na Chopok a na okolité nízkotatranské štíty, ale je znásobená blízkosťou lanoviek a lyžiarskych vlekov v stredisku Jasná, cyklotrasami, množstvom turistických trás, Demänovskou ľadovou jaskyňou a Jaskyňou Slobody a množstvom ďalších zaujímavostí, ktoré región ponúka.

Je to miesto na dokonalú relaxáciu tela i duše, ktoré ponúka ubytovanie a modernú gastronómiu pre široký okruh klientov. Hotel ponúka detské kútiky v interiéri, detské ihrisko v exteriéri, stolový futbal, biliard, spoločenské hry a wellnes s atrakciami.

 

Magický HALLOWEEN v Hoteli Bystrá na južnej strane Chopku!

Celodenné animácie pre detičky a pokoj pre mamičky. A možno príde aj kúzelník! Pre oteckov skvelý večer so someliérom pri pohári kvalitného vínka.

Ponúkame výhodný balík služieb HALLOWEEN už od 3 nocí a viac,  v cene je zahrnuté ubytovanie, vodný svet, saunový svet, raňajky, večere, župany, parkovisko a wifi.

Neváhavajte a zažite relax a zábav v srdci Nízkych Tatier.

Halloween HB 2021 680x340

Halloween pobyt pre deti v SALAMANDRA RESORT

Svet strašidiel čaká na malých objaviteľov

Rozprávková jeseň na hoteli Salamandra je už každoročnou tradíciou. Neopakovateľná atmosféra obohatená o kúzla, strašidlá, upírsky bál či tanec bosoriek vykúzli na tvárach detí čarovný úsmev. Súčasťou programu bude diskotéka pre najmenších, kreatívne dielne, vyrezávanie tekvíc, strašidelné rozprávky, výroba masiek a mnoho iného. Doprajte svojim deťom spoznať kúzelný svet rozprávok, z ktorého nebudú chcieť odísť.

POBYT ZAHŔŇA:

  • Ubytovanie pre dve osoby v štandardnej dvojlôžkovej izbe
  • Raňajky a večere formou bohatých bufetových stolov
  • Neobmedzený vstup do wellness počas celého pobytu (bazén, vírivky, parná sauna, suchá sauna)
  • Pestrý animačný program počas celého pobytu
  • Špeciálny tematický program cez víkend (púšťanie šarkanov, lampiónový sprievod, strašidelná cesta, halloween party, maľovanie na tvár, balónikár / čarodejník)
  • Wi-Fi pripojenie, parkovanie ZDARMA

halloween-v-Salamandra-hotel-resort_adbs_218617040

 

Strašidelný víkend v Hoteli*** Strachanovka, Jánska koliba

V srdci Liptovského jána, pri pobyte od 2 nocí v termíne 28.10.-1.11.2021.

Príďte k nám zažiť čarovné Jesenné prázdniny s rodinou uprostred malebnej Jánskej doliny. Pre rodiny s detičkami sme pripravili tématický Strašidelný program. Môžete sa tešiť na lampášikový sprievod Strašidelným Piesočkovom, vyrezávanie tekvíc a ďalšie aktivity. Pre dospelých zahrá v PIATOK živá ľudová hudba. Okrem iného sa môžete tešiť na vynikajúcu gastronómiu a relax v našom Wellnesse Rusnácka baňa.

Pobyt zahŕňa – ubytovanie s polpenziou, darček na izbe, neobmedzený Wellness, Živá ľudová hudba PIATOK 29.10.2021. Špeciálny tématický program (Strašidelný VSTUP DO PIESOČKOVA v SOBOTU 30.10.2021, lampiónový sprievod, jesenné animácie a tvorivé dielne), Darček pre každé dieťatko.

Ďalšie bonusy:
– Opätovný hostia / zľava 10% z ceny pobytu bez miestneho poplatku
– DETI do 6 rokov ubytovanie s polpenziou na prístelke ZDARMA
– DETI do 12 rokov ubytovanie s raňajkami na prístelke ZDARMA

Podobné články