KAM S DEŤMI na HALLOWEENSKY POBYT

Thumbnail
Kategórie:

Halloweensky pobyt, dušičky, či jesenné prázdniny. Každý si ho s rodinou strávi po svojom.

Ak hľadáte inšpiráciu na akčný a nezvyčajný rodinný pobyt, pozrite sa sem. Snažili sme sa pre Vás objaviť to najlepšie, čo tu máme. „Preskenovali“ sme ponuky a tieto pobyty sa nám zdajú špeciálne, čo sa týka nápadov; atraktívne, čo sa týka prostredia; originálne a kreatívne, čo sa týka programu pre Vás a Vaše deti. Výberom len jednej z nich (nakoľko nemôžte byť súbežne na dvoch miestach) môžte len ľutovať ponúkané atrakcie a program iného odporúčaného strediska :). Výber je ťažká voľba! Želáme šťastnú ruku.

Liptov – Apartmánový rezortu Hilson Jasná, Penzión Mária *** a Holiday Village Tatralandia

Južné Slovensko – Wellness Hoteli Patince **** a Hotel Château Béla ****

Štiavnické vrchy a Donovaly – Salamandra resort a Residence Hotel ****

 Ak sa rozhodnete stráviť halloweensky čas doma, na výber máte TIETO podujatia.

 

Rozprávková jeseň v Salamandra resort

Príďte zažiť neopakovateľnú atmosféru obohatenú o kúzla, strašidlá, upírsky bál či tanec bosoriek do Salamandra resort. O zábavu sa postarajú kamaráti z Rozprávkového sveta, ktorý pre Vás pripravili pestrý animačný program počas celého pobytu. Súčasťou programu bude aj mini diskotéka, kreatívne dielne, vyrezávanie tekvíc, strašidelné rozprávky, výroba masiek a mnoho iného. Kompletný halloweensky animačný program nájdete priamo TU.

V cene je zahrnuté:
 • Ubytovanie pre dve osoby v štandardnej dvojlôžkovej izbe
 • Raňajky a večere formou bohatých bufetových stolov
 • Neobmedzený vstup do wellness počas celého pobytu (bazén, vírivky, parná sauna, suchá sauna)
 • Pestrý animačný program počas celého pobytu
 • Špeciálny tematický program cez víkend (púšťanie šarkanov, lampiónový sprievod, strašidelná cesta, halloween party, maľovanie na tvár, balónikár / čarodejník)
 • Wi-Fi pripojenie, parkovanie ZDARMA

Halloweensky pobyt vo Wellness Hoteli Patince****

Zažite atraktívny strašidelný pobyt s množstvom Halloweenských prekvapení a súťaží pre deti aj dospelých počas nášho Halloweenského pobytu. 4 až 5 dňový pobyt v termíne od 31. 10. do 04. 11. 2018, kde sa môžete tešiť na:

 • neobmedzený vstup do bazénového sveta s TERMÁLNOU VODOU s blahodarnými účinkami na pohybové ústrojenstvo
 • neobmedzený vstup do saunového sveta
 • relaxačný program počas víkendu vo vyhradených dňoch
 • BOHATÝ HALLOWEENSKY ANIMAČNÝ PROGRAM počas pobytu: halloweenska párty s občerstvením, fakľový pochod, tvorivé dielne vyrezávanie tekvíc, kŕmenie sumcov afrických, halloweenske strašidlá

Všetky informácie s podrobným popisom si nájdete TU!

Halloween v Hoteli Château Béla

Zažite jedinečný halloweensky pobyt a magickú večeru! Príďte stráviť nezabudnuteľné strašidelné dni s bohatým animačným programom do kaštieľa Château Béla. Pobyt zahŕňa ubytovanie v historických izbách, bohaté bufetové raňajky a večeru, strašidelný welcome drink a využitie spa. Na deti čaká dobrodružstvo po stopách halloweenského pokladu, vyrezávanie tekvíc, tvorivé dielne, maľovanie na tvár, detská diskotéka a veľa iných tematických aktivít s našim animačným tímom.

Postaráme sa o vaše deti, zatiaľ čo si Vy môžete vychutnať naše slávne vlastné vína a najvyššiu kvalitu jedla. Náš animačný tím pripravil množstvo aktivít pre vaše deti, aby sa zabavili, zatiaľ čo budete mať čas na odpočinok a užívať si relax v historickom prostredí ďaleko od ruchu veľkomesta.

WINE SNOW a detská ,,COCO HALLOWEEN PARTY“ v  RESIDENCE HOTEL ****

Aj tento rok sa môžete tešiť na v poradí už 8. ročník obľúbenej a jedinej vínnej cesty na kopci WINE SNOW 2018. Počas celého víkendu máte možnosť degustovať vína z rôznych regiónov Slovenska a hosťujúcich krajín. Príďte si s nami užiť predlžený víkend, ktorý sa bude niesť v znamení dobrého vína, skvelej zábavy, hudby a samozrejme programu a halloween párty pre najmenších v štýle filmovej rozprávky COCO. Pre deti je pripravená detská halloweenská párty s bohatým animačným programom. Rodičia s deťmi si môžu vyzerať vlastnú halloweensku tekvicu, súťažiť s animátormi a v sobotný večer (3.11.2018) sa môžu tešiť na veľkú detskú halloween party v štýle rozprávky COCO.  Pri pobyte na 5 nocí, ubytovanie pre jedno dieťa zadarmo (pri rezervácií v termíne od 27.10. – 4.11.2018).

V hoteli je v prevádzke najväčší detský kútik na Donovaloch. RESIDENCE Kids Club pod dohľadom nášho maskota – medvedíka MOMA – je známy svojimi dobrodružnými a kreatívnymi aktivitami. Počas jesenných prázdnin sa o program detí okrem MOMA starajú aj skúsení animátori. Kútik je k dispozícií pre ubytovaných hostí, ale aj pre ostatných návštevníkov Donovalov. Na vyžiadanie vám radi zabezpečíme aj stráženie detí priamo na izbách.

V roku 2014 bol náš hotel zaradený Úniou materských centier medzi baby friendly hotely s najvyšším ohodnotením štandardu piatich hviezdičiek.

Halloween v Penzióne Mária***

Skvelý rodinný pobyt s polpenziou, animáciami a BAZÉNOM od 1.11.2018 – 04.11.2018. Neváhajte a rezervujte si svoj pobyt ešte dnes. Pobaľte deti a šup na hory. Krásna jeseň v období Halloweenu čaká na Vás v penzióne Mária, kde sme pripravili ten najlepší program pre deti aj dospelých. KLIKNITE NA REZERVUJ TERAZ a zistite najlepšiu cenu. Každý deň si celá rodina pochutná na skvelej Halloweenskej večeri a v sobotu vás čaká super program.

V cene balíka:

 • Ubytovanie
 • Program pre deti s animátormi
 • Polpenzia s tématikou halloweenu
 • Krytý vyhrievaný bazén s protiprúdom denne 10:00 – 22:00
 • Free WiFi v celom areáli
 • Parking a dobrá nálada

Deti aj dospelých čaká strašidelná tvorivá dielňa s lebkami a varením slizu. Vytvor si svoju halloweensku značku a mi ti ju vymaľujeme na telo. Večer vás čaká spoločný fakľový pochod spojený s hľadaním pavúkov.

Zážitkový Halloween na Liptove v rezorte Hilson

Zažite so svojimi deťmi nezabudnuteľný Halloween vo veľkom rezorte na Liptove! Počas pobytu s výnimočne bohatým raňajkovým bufetom si užijete množstvo animácií, bábkové divadlo, lampiónový sprievod, maľovanie na tvár, vyrezávanie svetlonosov z tekvíc, zdobenie palaciniek a ďalšie aktivity pre deti. Ako bonus Vám pribalíme vstup do wellness zóny s vírivkou a saunami, cyklovýlet na horských bicykloch, prehliadku zvieracej farmy a využiť môžete aj rozsiahly Detský zábavný raj na ploche 10.000 m2.

Halloweenske popoludnie v štýlovom apartmánovom rezorte Hilson organizujeme v sobotu 27.10. a 3.11.2018. Kompletný animačný program pre rodiny s deťmi je zahrnutý v 5-dňovom pobytovom balíku Jesenné prázdniny, ktorý ponúkame už od 212 €.

Balík zahŕňa:

 • Ubytovanie pre rodinu
 • Sobotňajšie Halloweenske popoludnie
 • Vystúpenie bábkového divadla
 • Animačný program
 • Lampiónový sprievod
 • Sauna a vírivka
 • Zapožičanie bicyklov
 • Neobmedzený vstup do Detského zábavného raja
 • Zľavu 50 % na vstupy do aquaparkov Tatralandia a Bešeňová

Deťom odporúčame, aby na Halloweenske popoludnie prišli v strašidelnom kostýme a s maskami. Ak by bolo potrebné niektorú masku ešte vylepšiť, naši profesionálni animátori budú záujemcov maľovať na tvár. Okrem toho budeme z tekvíc vyrezávať ozajstných svetlonosov a zdobiť čarodejnícke palacinky. Pred záverečným lampiónovým sprievodom vyberieme v súťaži škaredosti najstrašnejšie masky Miss a Mr. Halloween.

 

HALLOWEENSKY VÍKEND V HOLIDAY VILLAGE TATRALANDIA

Lákalo vás niekedy život Indiánov, remeselníkov či kovbojov? Navštívte Holiday Village Tatralandia a my vám vaše túžby splníme. Útulné tematické ubytovanie na Liptove je ideálnym miestom na vašu dovolenku počas celého roka. Na jeseň sme si pre vás pripravili špeciálny halloweensky kend plný programov, kde nebude chýbať ani súťaž vo vyrezávaní tekvíc. Po zotmení sa budeme spolu trošku báť počas strašidelného pochodu po Holiday Village Tatralandia. Počas prázdninového víkendu nás čaká aj karneval či minidsco. Pre našich najmenších návštevníkov sú pripravené aj ďalšie animácie.

Na skok od našich chatiek môžete navyše zažiť jedinečnú HALLOWEENSKU SHOW priamo z bazénov či toboganov v Aquaparku Tatralandia! Čarokrásny priestor Tatralandie bude javiskom pre 40 príšeriek, ktoré Vám pripravia bombastický deň. Párty rozprúdi DJ Kostlivec (DJ LilJohn) a tanečné duo Kostry. Spievať vás bude učiť Radka Križanová, ako bájna Siréna.

REZERVUJTE EŠTE DNES  a zažite nezabudnuteľný víkend na Liptove!

Podobné články