Kam s deťmi cez Veľkú noc

Thumbnail
Kategórie:

Ak ste sa stále nedostali k plánovaniu Veľkonočných prázdnin s deťmi, dáme Vám zopár tipov, kde si to ako rodina naozaj užijete! 🙂

Tento rok nás čakajú veľkonočné prázdniny naozaj skoro, už na konci marca. Je to síce o pár dní, no ešte stále sa dá stihnúť šikovno naplánovať rodinná dovolenka. 

 

Veľká noc v Tatrách

  • Užite si Veľkú noc s rodinou po slovensky v malebnej horskej Tatranskej Lomnici. Čaká Vás tu bohatý veľkonočný program plný tradícií.

Wellness Hotel Chopok ****

  • Čaká na vás darček pre deti pri príchode, detský kútik „Chopíkov detský svet“, detský LEGO kútik, detské ihrisko, animačný program pre deti i dospelých, zdobenie veľkonočných vajíčok, deň remesiel.

Veľká noc v Hoteli GOLFER

  • Vychádzka na vyhliadkovú vežu na Krahuliach – KARNEVAL na lyžiach na Veľkonočnú nedeľu – Hľadanie veľkonočných vajíčok v areáli hotela, jazda na koni, – pre deti detský kútik, hračky, vymaľovávanky, stolný tenis, šípky

Veľkonočný pobyt vo Wellness Hoteli Patince

  • Privítajte s nami sviatky jari a prežite veľkonočnú oblievačku príjemne, v našej termálnej vode. Čaká Vás bohatý animačný program a množstvo animačných aktivít.

Veľkonočný pobyt v hoteli Partizán

  • Príďte k nám privítať jar a načerpať energiu z prvých jarných slnečných lúčov. Pre všetkých je pripravený bohatý animačný program.

Veľkonočný pobyt v Sojka resort

  • Počas pobytu Vás čaká animačný program počas celého pobytu, detská diskotéka, neobmedzený vstup vo bazéna a wellnessu, a komfortné ubytovanie v izbách alebo dreveniciach.

Veľkonočný pobyt vo Wellness Hoteli Spark

  • Spolu s neobmedzeným wellnesom Vás čaká bohatý veľkonočný program pre Vaše deti, zatiaľ čo Vás čaká niekoľko masáží vo wellness centre.

Veselá Veľká noc v hoteli Solisko

  • Vrámci tradícií Vás čaká Tatranská oblievačka so zbojníkmi vo Veľkonočný pondelok, ski buss do a z lyžiarskeho areálu Štrbské Pleso, animácie počas celých Veľkonočných sviatkov a wellness.

Veľkonočné trhy v hoteli Kormorán

  • Zažite u nás prvé Veľkonočné trhy! Tešiť sa môžete na tradičnú výzdobu, kvety, vajíčka, sadeničky ale aj na ukážky ručných prác od tradičných remeselníkov. Samozrejmosťou bude tradičná oblievačka, k veselšiemu kroku zahrajú Kopaničiari a deti sa môžu tešiť na tvorivé dielne, divadielka či hľadanie veľkonočného vajíčka.

Veľkonočný balík Korbáčik vo Villa Betula resort

  • Balík plný veselých veľkonočných zážitkov. Presne takým je KORBÁČIK, ktorý sme ušili na mieru rodinkám s deťmi. Užite si 5 dní zábavy v prírode s neobmedzeným vstupom na najväčšie detské ihrisko na Liptove BABYLAND, veľkonočným programom pre deti a ďalšími atrakciami.

 

Podobné články