Kam na zimnú dovolenku

Thumbnail
Kategórie:

Pripravili sme pre Vás niekoľko tipov na zimnú dovolenku! Budete sa môcť sánkovať, lyžovať, oddychovať – kľudne aj všetko naraz! 🙂

Zatiaľ čo Vy si oddýchnete od domáceho varenia, upratovania, a bežných starostí okolo domácnosti, deti budú mať šancu oddýchnuť si od školy a načerpať sily pred polročnými písomkami a vysvedčením. Spoločná dovolenka Vám však prinesie viac než len oddych. Zažijete kopec srandy spoločne s celou rodinou, čím utužíte rodinné vzťahy a dáte deťom podnet na uvedomenie si, akú hodnotu má pre ne rodina ako taká. Nech sa páči, vyberte si, kam sa vydať!

Náš článok bude postupne rozširovaný a dopĺňaný o ďalšie ponuky a zaujímavé pobyty. Sledujte nás!

TATRAGOLF MOUNTAIN RESORT

Je resort vo Veľkej Lomnici s najkrajším výhľadom na Tatry. Moderný rezort sa skladá z 11 identických budov. Na výber máte 1, 2 a 3 izbové apartmány všetky zariadené s kuchynským kútom s príslušenstvom, chladničkou, TV s plochou obrazovkou. Apartmány vďaka svojej rozlohe (28-60m2) ponúkajú väčší priestor pre relax a oddych s rodinou. Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet non-stop recepciu, detský kútik ako aj vonkajšie ihrisko alebo minifarmu. Za príplatok  aj súkromné VIP wellness so saunou a vírivkou. 

Každý apartmán má balkón alebo terasu, väčšina apartmánov má výhľad na Tatry. Ak nemáte záujem o vlastnú stravu, ktorú si bezproblémovo uvaríte v každom apartmáne, nájdete tu aj reštauráciu *TATRABABKA* so širokou ponukou raňajok, obedov a večerí.

Počas pobytu v rezorte Tatragolf môžete využiť zľavy na vstupy do akvaparkov v okolí až do výšky 25%.

Tatragolf mountain resort je skvelou voľbou pre hostí, ktorí sa zaujímajú o lyžovačku, turistiku, relax a uprednostňujú súkromie, veľkosť a vybavenosť apartmánu narozdiel od izby v hoteli. Tento rezort má najlepší pomer ceny a kvality v Tatrách! Hostia za túto cenu získavajú viac v porovnaní s inými možnosťami ubytovania.

 

Čo takto vyskúšať obľúbené Rakúsko Salzbursko?

BEST FAMILY GUT WENGHOF 4*

100% orientácia na rodiny s deťmi: rodinný hotel Gut Wenghof nájdete v dedinke bez áut vo výške 1000m v rakúskych alpách. Poloha priamo na svahu a hneď pri vleku je viac ako len komfortná, k tomu služby all inclusive a o bezstarostnú lyžovačku je postarané. Rodinná sauna, malý detský bazén a panoramatická reštaurácia sú len niektoré z lákadiel, ktoré hotel ponúka. Školený animačný tím best FAMILY sa postará o rozmanitú zábavu počas celého dňa ako aj večer.  Detský klub je rozdelený do 4 vekových kategórií, aby nuda nehrozila ani tínedžerom.

Pobyt Traja králi vo Wellness Hoteli Patince****

Prežite zimné prázdniny s Vašimi deťmi, zregenerujte svoj organizmus do nového roka a doprajte si zážitok z oddychu vďaka našej termálnej vode s blahodarnými účinkami na pohybové ústrojenstvo. Pobyt je v termíne od 02. do 07.01.2019 v cene už od 139 €/ dosp. osoba/ 2 noci.

Okrem ubytovania s neobmedzenými vstupmi zažijete napr aj:

  • ANIMAČNÝ PROGRAM počas víkendu nielen pre deti
  • NOVOROČNÝ DARČEK na každú izbu
  • Romantické nočné kúpanie

Bazénový svet ponúka najväčší vnútorný zážitkový bazén s termálnou vodou na Slovensku. Miestny termálny prameň Hévíz s teplotou 27 °C, ktorý vyviera z hĺbky 200 metrov, patrí k reťazcu pridunajských prameňov. Teplota vody v bazénovom svete sa pohybuje v rozmedzí 30 – 36 °C. Vo vnútornom bazénovom svete nájdete relaxačný zážitkový bazén s množstvom vodných atrakcií, detského bazéna s toboganom, vírivkou a sedacieho bazéna.

Celú ponuku pobytové balíčka nájdete na stránke Wellness Hotela Patince.

patince

 

Rodinný Hotel Solisko****

Rodinný Hotel Solisko**** sa nachádza v najvyššie položenej horskej osade Štrbské Pleso, priamo na brehu Štrbského plesa, v nadmorskej výške 1351m. Je ideálnym miestom pre oddych celej rodiny, súčasťou hotela je aj detský kútik s pravidelnými animáciami pre deti, vonkajšie detské ihrisko v bezpečnej zóne priamo na brehu Štrbského plesa.

Hotel ponúka miesto na relax v lone prírody, nie len pre rodiny s deťmi ale pre všetkých, čo si chcú oddýchnuť v tichu a ďaleko od ruchu mesta. Hotel SOLISKO**** Vaše miesto vo Vysokých Tatrách!

 

 

 

Podobné články