KAM NA VEĽKONOČNÚ DOVOLENKU TENTO ROK?

Thumbnail
Kategórie:

Ak aj tento rok hľadáte to pravé miesto na oddych, načerpanie nových síl a tiež vybláznenie; pripravili sme pre Vás niekoľko tipov na dovolenku počas Veľkej noci!

Spoločná dovolenka! Oddych od domáceho varenia a upratovania, oddych od školy, nové spoločné zážitky, načerpanie ďalšie sily. Možno sa naučíte inakšie zdobiť vajíčka a kraslice, vynájdete nový spôsob pletenia korbáčov a zažijete kopec srandy spoločne s celou rodinou.

Veľkonočný týždeň či Veľkonočné sviatky pozná takmer každý jeden z nás. Veľká noc je najstarším a najvýznamnejším sviatkom kresťanského cirkevného roka, počas ktorého si kresťania pripomínajú umučenie, smrť a vzkriesenie Ježiša Krista. Oslavy veľkonočných sviatkov sa podľa regiónov líšia. Časovo sa zhruba prekrývajú s oslavami príchodu jari, ľudové tradície prevzali z predkresťanských dôb mnoho zvykov a obyčajov.

Nech sa páči, vyberte si! Nie, nenájdete tu prehľad všetkých pobytových ponúk na Veľkú noc, iba tie miesta, ktoré stoja za návštevu! Náš článok bude postupne rozširovaný a dopĺňaný o ďalšie ponuky a zaujímavé pobyty. Sledujte nás!

 

Zažite veľkú noc v AquaRelax Dolný Kubín

AquaRelax Dolný Kubín je miesto, ktoré spája Vodný svet so Saunovým svetom a vytvára pre návštevníkov Oravy príjemné prostredie na strávenie niekoľkých hodín vodnej zábavy a relaxu.

Vodný svet s Relaxačný bazénom a Detským bazénom  ponúka poriadnu dávku nezabudnuteľných zážitkov. Zabavíte sa na atrakciách ako je dvojšmýkačka Niagara,  dva tobogany, divoká rieka, hojdací záliv, ale za pozornosť stoja aj bublinkovače, masážne sprchy a trysky, vodný hríb, ostrov, dve vírivky a AquaBar. 25 metrov dlhý Plavecký bazén s krištáľovo čistou vodou poteší svojimi kvalitami bežných i aktívnych plavcov. V letnej sezóne je otvorený vonkajší trávnatý areál s Vonkajšími bazénmi. V priestoroch AquaRelax sa nachádza výborná reštaurácia, masažno-rehabilitačné centrum a fitnesscentrum.

V AqauRelax si prídu na svoje aj milovníci sauny, ktorí  si môžu oddýchnuť v infra saune, fínskej saune, parnej bylinkovej a parnej soľnej saune. K dispozícii je ochladzovací bazén, vírivka pre 6 osôb a relaxačná miestnosť. Saunový svet je otvorený v chladnejších mesiacoch.

AquaRelax Dolný Kubín svojou pestrosťou poteší nielen rodiny s deťmi, ale všetkých, ktorí majú radi šport, vodnú zábavu a relax.

 

VEĽKONOČNÝ POBYT na OSTREDKU

Doprajte si aktívny VEĽKONOČNÝ POBYT v HOTELI OSTREDOK s deťmi v srdci lyžiarskeho strediska Jasná – Nízke Tatry! Iglobrothers vám prinášajú jedinečnú možnosť ako si ukradnúť čas na svoju jarnú lyžovačku, ale aj užiť si čas so svojimi ratolesťami.

V cene pobytu sme si pre vás pripravili:

 • Wellness v podobe 3 sáun a vonkajšej vírivky
 • Welcome drink
 • Grilovačku (v prípade slnečného počasia)
 • KIDS CLUB s celodenným animačným programom
 • SKI KIDS CLUB s lyžiarskym programom a certifikovanými inštruktormi
 • Večerný rodinný program s kúzelníkom a detskou kapelou Sranda Banda
 • Veľkonočné aktivity s deťmi
 • Tradičnú oblievačku a pletenie korbáčov
 • Full board pre deti do 12 rokov grátis!
 • Lyžovačku s Iglobrothers

Rodičia, užite si Veľkú noc a buďte free! O lyžovanie s vašimi deťmi sa postará náš SKI KIDS CLUB, o ich celodenný program naše animátorky. Vašou jedinou starosťou bude výber jedla v našej hotelovej reštaurácii a výber sauny. Rezervujte si svoj pobyt už teraz!

Pobyt je možné v dátume od 7.-11.4. rezervovať minimálne na 3 noci.

 

Nezabudnuteľná Veľká Noc v hoteloch siete TRINITY

Zažite nezabudnuteľnú Veľkú Noc v jednom z hotelov najlepšej baby friendly siete Trinity. V Trinity sa zabavia deti i rodičia, a to za akéhokoľvek počasia. Okrem dokonalých animačných programov sa vám o zábavu postarajú jedinečné priestory. Nájdete u nás detský svet MiniMe, hotelovú kinosálu MediaTro, zážitkovú školu varenia Foodie, herňu GameZone, kreatívne štúdio ArtClub a vodný a saunový svet v Hoteli Atrium alebo v prípade Hotela Senec dokonca celý aquapark.  Veľká Noc v našich hoteloch zahŕňa ubytovanie v komfortnej izbe (podľa zvolenej kategórie) s klimatizáciou a polpenziou, welcome drink pre celú rodinu a špeciálny animačný program počas celého pobytu.

Veľká Noc v Hoteli Senec obsahuje:

 • Neobmedzený vstup do Aquaparku Senec počas celého pobytu
 • Koncert Dúhalky v sobotu 8.4.
 • Veľký koncert Kamarátov z Trinity so sladkou odmenou na záver v nedeľu 9.4.
 • Veľkonočné kreatívne dielne
 • Tajnú misiu kúpačov
 • Minidiskotéky s Čľupkom a Vlnkou
 • Premietanie v súkromnom kine Mediatro

Veľká Noc v Hoteli Atrium obsahuje:

 • Sviatočnú veľkonočnú večeru i raňajky
 • Veľkonočné hry a súťaže
 • Koncert Kamarátov z Trinity
 • Pravú oblievačku a šibačku so Skalkom
 • Ľudovú veselicu pre dospelých
 • Workshop pletenia bičov z vrbiny pre malých kúpačov

 

Veľkonočný pobyt vo Valachy Rezorte vo Veľkých Karloviciach

Veľká noc vo Valachy rezorte: je sú výlety krásnou horskou prírodou Valašska, kúpanie v termálnych bazénoch, relax a sauna vo wellness, výborné jedlo a čo je najdôležitejšie: pestrý program pre celú rodinu. Zažite Veľkonočné sviatky s tradíciami, ktoré sú v tomto regióne stále živé.

Rezort Valachy sa nachádza len 3 km za českými hranicami. Stačí si len vybrať, či zamierite s menšími deťmi do Wellness Hotela Horal, kde máte po ruke renomované termálne bazény, alebo si vyberte neďaleký Spa hotel Lanterna s pokojnejšou atmosférou a zážitkovou gastronómiou. Stále tu majú voľné izby.

A čo je zahrnuté v cene? Raňajky, večere a bezplatný vstup do Wellness Horal v hoteli Horal (počas vášho pobytu v Lanterne je k dispozícii aj popoludňajšie občerstvenie Aperitivo a vstup do hotelového L-Spa) a čo je najdôležitejšie: veľa zábavy na každý deň. Dopoludnie sa vždy začína lekciou jogy, v piatok sa môžete vydať na nordic walking s inštruktormi, v sobotu je veľkonočný program, kde si môžete vyskúšať rezanie skla, rezbárstvo, zdobenie vajíčok, pletenie fúzy, zdobenie perníkov či sviečok, v nedeľu môžete spríjemniť atmosféru cimbalom a ukážkou výroby korbáčikov, sú tu aj animačné programy pre deti a môžete sa prihlásiť aj na kurzy pečenia mazancov a valašského frgálu. Deti budú určite nadšené kurzom pečenia pizze. Stručne povedané: zážitok pre celú rodinu.

 

Podobné články