Veľká noc je pomaly tu!

Thumbnail
Kategórie:

Pripravili sme pre Vás niekoľko tipov na dovolenku počas Veľkej noci! Budete sa môcť vyjašiť, zabaviť, oddychovať – kľudne aj všetko naraz! 🙂

Zatiaľ čo Vy si oddýchnete od domáceho varenia a upratovania, deti budú mať šancu oddýchnuť si od školy, zažiť niečo nové a načerpať ďalšie sily. Spoločná dovolenka Vám však prinesie viac než len oddych. Možno sa naučíte inakšie zdobiť vajíčka a kraslice, vynájdete nový spôsob pletenia korbáčov a zažijete kopec srandy spoločne s celou rodinou. Nech sa páči, vyberte si, kam sa vydať!

Náš článok bude postupne rozširovaný a dopĺňaný o ďalšie ponuky a zaujímavé pobyty. Sledujte nás! Nie, nenájdete tu prehľad všetkých pobytových ponúk na Veľkú noc, iba tie, ktorú sú niečím výnimočné!

mapa slovenska

Residence & Club Donovaly ****

Privítajte Veľkú noc spolu s nami v hoteli Residence & Club**** na Donovaloch. Pripravili sme bohatý program pre veľkých aj malých. O program sa postará náš animačný team, deti budú hľadať kraslice, pliesť korbáče a piecť s našimi cukrárkami. Dospelí si užijú tradičnú ľudovú veselicu so živou hudbou a vyskúšajú si tradičné remeslá. Veľká noc v hoteli s najvyšším štandardom baby friendly bude určite zážitkom pre celú rodinu.

 

Hotel Château Béla

Dejinami nadýchaný kaštieľ Château Béla, nachádzajúci sa v čarovnom prostredí malebnej dedinky na južnom Slovensku, predstavuje miesto, kde sa stretáva luxus a tradícia. Toto dokonalé miesto oddychu, nachádzajúce sa v prostredí čarokrásneho parku a záhrad ponúka náročným hosťom výborný gastronomický koncept, výber športových a kultúrnych aktivít a v neposlednom rade skvelé možnosti oddychu v priestoroch kaštieľa.

Kaštieľ Château Béla sa pýši mnohými svetovými oceneniami, akými sú „Best romantic historic hotel in Europe 2013 & 2018“, Historic hotel wedding experience in Europe 2017 a každoročne sa stáva držiteľom Certificate of excellence od Tripadvisoru. Vo veľkom areáli kaštieľa Château Béla sa nachádza priestranný anglický park s 3 jazierkami, fontánou, bylinkovou a zeleninovou záhradkou a záhradou s kvetmi. Môžete sa vydať na prechádzku ruka v ruke v nádhernom parku alebo po viniciach kaštieľa. Pri kaštieli nájdete aj jazierko ideálne na rybačku a tenisový kurt. Samozrejme nechýba ani možnosť regenerácie. Oddýchnete si v saune, pri masáži alebo vo fitness.

Pre deti je možnosť navštíviť detské ihrisko alebo vidieť kozy, ovce, zvieracie zoo so zajačikmi a pávmi a poníka. Okrem krásneho okolia sa môžete vydať na výlet aj do blízkeho Štúrova, kde môžete navštíviť termálne kúpalisko Vadaš a do Ostrihomu, kde sa nachádza ostrihomská bazilika.

Pripravili sme pre Vás a Vašich najmenších špeciálny veľkonočný pobytový balíček na dni plné zážitkov. Môžete sa tešiť na animačný program pre deti – poľovačku veľkonočných vajíčok, zvieracie zoo so zajačikmi a pávmi, detské ihrisko, výber detských hier a kino s rozprávkami. Nebudú chýbať ani vynikajúce jedlá a tradičný veľkonočný brunch.

Veľkonočný program:
Špeciálny pobytový balíček na dni plné zážitkov. Animačný program pre deti – poľovačka veľkonočných vajíčok, zvieracie zoo so zajačikmi a pávmi, detské ihrisko, výber detských hier, kino s rozprávkami. Vynikajúce jedlá a tradičný veľkonočný brunch.

Veľkonočný pobyt plný tradícií v Salamandra Resort a Hotel

Ešte stále neviete kde strávite Veľkú noc? Navštívte Hotel SalamandraŠtiavnických vrchoch a zažite neopakovateľnú atmosféru Veľkonočného pobytu so zameraním na zvyky a tradície.

Pre malých nezbedníkov si náš Salamandík Hugo pripravil prekvapenie a pozval si kamoša sníčka Huga, ktorý vám zaspieva pekné pesničky nielen pre deti.

V cene  pobytu:

  • Ubytovanie pre 2 osoby v štandardnej 2-lôžkovej izbe
  • Raňajky a večere
  • Celodenný animačný program pre deti (animátori, maskot Hugo, tradičné veľkonočné remeslá, veľkonočné tvorivé dielne, vystúpenie hrnčiara, zlatníka, interaktívna prednáška včelára, vystúpenie sokoliarov, vozenie na koňoch pre deti, a mnoho ďalšieho)
  • Neobmedzený vstup do Spa Banensium v čase otváracích hodín (bazén, sauny, vírivky)
  • Koncert Huga s Hugom 20.4.2019 o 13:00 hod.
  • Možnosť doobjednať si prístelku
  • Dieťa do 6 rokov bez nároku na lôžko ZDARMA
  • Detský kútik
  • Wifi pripojenie a parkovanie ZDARMA

 

 

Veľká noc v X-BIONIC® HOTEL

Oddýchnite si od každodenného zhonu v komforte izieb, vybláznite sa spoločne v bazénoch a na tobogánoch a vychutnajte si skvelé jedlo v reštauráciach Olym-Pick a APANI®. Pre  vaše deti máme pripravený bohatý program v detskom kútiku PlayFun a v najväčšom multifunkčnom ihrisku AdventureLand. Pripravili sme pre vás špeciálny veľkonočný balík plný zábavy, pohybu, gurmánskych zážitkov a príjemného odpočinku.

Ponuka pre 2 osoby zahŕňa:
– Ubytovanie s polpenziou na 3 noci v X-BIONIC® HOTEL
– Welcome drink
– 3 x raňajky  formou bufetových stolov v reštaurácii Olym-Pick
– 2 x večera formou bufetových stolov v reštaurácii Olym-Pick
– 1 x večera formou degustačného menu v reštaurácii APANI®
– Neobmedzený vstup do x-bionic® aquatic sphere
– Neobmedzený vstup do GYM
– Neobmedzený vstup do vonkajšieho multifunkčného ihriska AdventureLand
– Neobmedzený vstup do detského kútika PlayFun
– 1 x vstup na predstavenie v Tuli® Cinema
– Zábavný program pre deti s kúzelníkom na Veľkonočnú nedeľu
– Hľadanie vajíčok a folklórny program na Veľkonočný pondelok

Nutná rezervácia vopred na tel. čísle +421 31 32 62 110 alebo e-mailom na hotel@x-bionicsphere.com

 

Podobné články