Jesenné DIY: TOP 5 nápadov od vytvorme.si!

Thumbnail
Kategórie:

Opäť sa nám vrátila jeseň a preto Vám spolu s portálom www.vytvorme.si prinášame tipy pre kreatívne strávenie voľného času

Jeseň je ročné obdobie, keď sa nám výrazne ochladí vzduch, no ešte stále vie prekvapiť s pár hrejivými dňami. Presne tieto dni nám slúžia na to, aby sme sa vybrali s našimi ratolesťami na prechádzku do prírody. Počas prechádzky máme možnosť vychutnať si posledné slnečné lúče a nazbierať si opadávajúce listy zo stromov, drevené konáriky, rôzne plody ako gaštany, oriešky ale aj šišky z ihličnatých stromov.

Pýtate sa načo nám táto vzácna zbierka darov jesene bude?  No predsa na kreatívne tvorenie. Slnečné dni babieho leta vystriedajú upršané  a pre deti veľmi nudné dni. V tej chvíli vytiahnite svoj tromf z rukáva a hor sa do tvorenia jesenných dekorácii s vašimi deťmi. Vytvárať môžete rôzne dekorácie, ktorými si spestrite domov alebo darčeky, ktorými obdarujete svojich príbuzných a priateľov. Niekoľko nápadov Vám ponúkame na našej stránke, no hlavne je zapojiť vlastnú fantáziu poprípade nechať prejaviť fantáziu svojich detí. Veď tvorenie je druh relaxu, pri ktorom načerpáte energiu, oddýchnete si a strávite čas so svojimi deťmi. Budete milo prekvapený ako si môžete spríjemniť škaredšie, usmoklené dní počas predposledného ročného obdobia.

Predstavujeme zopár tipov na jesenné tvorenie:

Deti poteší napríklad roztomilá Listová husenička

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

(pre zobrazenie postupu stačí kliknúť na obrázok)

Alebo si z nazbieraných listov a konárikov vytvorte naozajstný 3D strom .

3Dstrom

(pre zobrazenie postupu stačí kliknúť na obrázok)

Poprípade si môžete ozdobiť vchodové dvere Venčekom z jesenných plodov

maxresdefault-22

(pre zobrazenie postupu stačí kliknúť na obrázok)

alebo priateľskými čarodejnicami

c4e201724a4b22b41ce59a2884f256e3

(pre zobrazenie postupu stačí kliknúť na obrázok)

Jednou z možností je aj kreatívne tvorenie spojené s relaxom.

9dae8d5120ca4188e8cc0df562a67910

(pre zobrazenie postupu stačí kliknúť na obrázok)

 

 

Podobné články