Ja, Adam, nie som žiadne béčko

Thumbnail
Kategórie:

Nová zábavná knižka od muzikanta z Polemicu!

Odvážny Bojko má silnú konkurenciu!
Na scénu prichádza desaťročný Adam, ktorý chce zmeniť celý svet, no rozhodne nemieni meniť seba. Veselé príbehy triedneho zabávača potešia nielen rebelujúcich pubertiakov, ale aj zúfalých dospelákov. Vitaj vo svete nepolepšiteľného piataka.
Je tu novinka Život Adama.

Najviac ho štve, ako sa s ním bavia dospeláci. Naozaj si myslia, že desaťročný človek je vhodný akurát tak na plnenie pokynov a príkazov rodičov a učiteľov? To teda rozhodne nie! Adam je rebel a pri každej príležitosti to vykrikuje, aby všetci vedeli, s kým sa bavia. Odmieta povinnosti a mieni žiť tak, ako sa mu práve zachce! Iba žeby mu to mama zakázala…

A toto je na tom to najlepšie!
Adam chodí do podobnej školy ako ty, učí sa rovnaké predmety ako ty, zlostia ho otravné učky a dokonale chápe tvoje nezhody s rodičmi, ktorí nič, ale OZAJ NIČ nechápu. Nečudo, že ti občas prasknú nervy.

Vypočujte si AUDIO úryvok.
Z knihy číta Vlado Kobielsky:

Zápisky rebela z piatej triedy
Šiltovka, tričko s dobrým dizajnom a rifle. To je jeho štýl! Úplne inak sa baví s chalanmi, ale pri krásnych babách si dáva pozor. Je presvedčený, že jeho rodičia sú mimozemšťania, a nikto z jeho spolužiakov nechápe, ako môžu doma fungovať bez telky.

Život Adama je super vtipná knižka, v ktorej nájdete mnoho veselých príbehov a Adamových zážitkov.  Chcel by som voňať ako Katty Perry, Točí ma telka, Dospelácke reči, Toto je pravda o Ježiškovi či mnohé ďalšie.

Decká, ak chcete svojich rodičov presvedčiť, aby vám kúpili knihu, úplne najlepšia pikoška na záver!
Autor knihy Peter Opet vyrástol v síce malom, ale zato aspoň Novom meste nad Váhom. Diplom z vysokej školy zavesil na klinec v kumbále upratovačiek vedľa auly vo fakulte. Sám seba považuje za muzikanta, speváka, autora hudby a textov, realizujúcich sa hlavne v skupine Polemic (toto im zdôrazni a prečítaj aj dvakrát). Štart spisovateľskej dráhy života mu priniesol prvorodený syn Adam, hlavný hrdina tejto knihy a bezodná studnica inšpirácie pre ďalšie dielo.

Podobné články