Huráá! Opäť do školy

Thumbnail
Kategórie:

Pripravte svoje deti do školy včas!

Letné prázdniny sa pomaly končia, a o chvíľu sa všetky deti vrátia späť do školy! Čo sa však stalo so starým peračníkom, kde sa stratili všetky ceruzky? A v akom stave sa nachádza školská taška? Zmestia sa do nej aj tento rok všetky školské knihy? A čo všetko vlastne deťom treba? Každým rokom je toho len viac a viac..

Máte doma malého školáčika, ktorý ešte len začne chodiť do školy? Spríjemnite mu prvé čítanie s hovoriacimi knihami. Všetkým rastúcim školákom treba zabezpečiť aj rastúci stôl (áno, naozaj rastie!) v detskej izbe. 🙂

A čo oblečenie a ostatné veci? Treba nakúpiť aj pekné veci, ktoré si radi oblečú do školy, a budú sa tam tešiť, aj keď bude v ten deň písomka! Ak ste z Popradu alebo Prešova, vybavíte všetko hneď a rýchlo pod jednou strechou. Ak ste z hocikadiaľ, mrknite sem k Lemurovi.

Ak nechcete, aby za Vami počas celého septembra stále chodili Vaši školáci, že im niečo chýba, a na čo ste zabudli, zabezpečte všetko včas! Aby sme Vám to trošku uľahčili, spísali sme pre Vás zoznam vecí, na ktoré URČITE nesmiete zabudnúť! 🙂

Predovšetkým Vám prinášame zoznam vecí, ktoré sú v škole nevyhnutne potrebné:

  • ŠKOLSKÁ TAŠKA: Vybrať správnu školskú tašku je hotová veda! Deti v nej nosia kopu kníh, učebníc, zošitov.. a tak nakoniec váži asi 20 kg. Aby pri tom každodennom nosení netrpela chrbtica Vašich detí, dbajte na to, aby mala taška správnu veľkosť, aby nebola ani príliš malá, ani veľká, aj aby bola dostatočne pevná. Nesnažte sa na tejto položke ušetriť čo najviac peňazí, Vaše deti stále rastú, preto by ste tašku mali vymeniť takmer každý školský rok.
  • ZOŠITY: Koľko ich treba? VEĽA! Nebojte sa nakúpiť ich aj do zásoby, rovnako použiteľné budú aj ďalší školský rok. 🙂 Malé i veľké, linajkové i čisté, občas treba aj štvorčekové, najmä v rozmeroch A4 a A5.
  • PERAČNÍK a všetko čo k tomu patrí: perá, ceruzky, fixky, pastelky, guma na gumovanie, strúhadlo.. V nižších ročníkoch deťom netreba dávať príliš veľký peračník plný vecí, ktoré nebudú potrebovať, farbičky a pastelky ich budú len rozptyľovať, a tak či tak ich budú používať skôr len na výtvarnej.
  • pomôcky na MATEMATIKU: pravítko, uhlomer, kružidlo, či kalkulačka
  • pomôcky na VÝTVARNÚ: vodové farby, temperové farby, voskovky, štetce, lepidlo, plastelína, igelitový obal, handrička, farebné papiere, náčrtník, výkresy, nožničky, pohárik na vodu, kufrík
  • pomôcky na TELESNÚ: športová obuv, bavlnené tričko, mikina, krátke nohavice, tepláky, uterák, vrecko na telesnú
  • DESIATA: box na desiatu, fľaša na pitie (buďme ekologickí a nepoužívajme každý deň nový obal a novú fľašu)
  • OBALY na zošity a knihy, dosky
  • papuče do školy: odporúčame vybrať papuče s dobrou podrážkou

Detské rastúce stoly a stoličky

Rodinná firma URGELA® sa zameriava predovšetkým na poskytovanie kvalitných a nadštandardných služieb spojených s dodávkou tovaru mimoriadnej kvality. Kladieme dôraz hlavne na poradenstvo a kvalitu služby pre našich zákazníkov.

Detské rastúce stoly a stoličky od nemeckej značky moll predstavujú kvalitný nábytok, ktorý je známy po celej Európe. Spoločnosť moll začínala ako malá stolárska dielňa, vypracovala sa z malého rodinného stolárstva na medzinárodnú spoločnosť vyrábajúcu mimoriadne kvalitný nábytok, ktorý neničí zdravie našich detí. Nábytok rastie spolu s deťmi a je vhodný pre tých najmenších, tínedžerov, ale aj pre študentov až do vysokej školy. Záruka na všetky produkty je 5 rokov.

Správne ergonomické sedenie za stolom je dôležité už od prvých rokov života každého človeka. Čim  ďalej, tým viac ľudia trávia čas nielen v práci či v škole, ale aj doma sedením za stolom. Preto je veľmi podstatné myslieť na to, akým spôsobom za stolom sedíme. Už od začiatku by naše deti mali mať pri raste k dispozícii tie správne – ergonomicky a zdravotne vhodné prostriedky a nábytok. Tieto komponenty by mali hlavne pomáhať a podporovať ich zdravý vývin.

Nemecká značka moll má už svoju tradíciu a je zameraná na výrobu kvalitných detských rastúcich stolov a stoličiek, ktoré rastú spolu s deťmi. Ponúka kvalitné a funkčné produkty s dlhou životnosťou, ktoré podporujú zdravý rast detí. Kvalitu potvrdzujú aj mnohé ocenenia, pečate a známky, nielen z oblasti ergonómie, funkčnosti či kvality, ale aj dizajnu.

Hovoriace knihy IRS

Originálne slovenské Hovoriace knihy IRS pre každého predškoláka i školáka. Prinášame vám overené tituly, ktoré zabavili a naučili tisíce detí po celom Slovensku. Či sa vaše dieťa ešte len chystá do školy alebo už školákom je, Hovoriace knihy IRS sú tou správnou voľbou. Jeden krok do školy, Abeceda pre prváka, Angličtina CLICK 1 až 4, Mia na farme či séria OBJAVKOVO?

Alebo radšej niektorá z noviniek – Bájky o ázijských zvieratkách, Húseničky či Ročné obdobia? Malí alebo väčší, každé dieťa si hovoriace knižky zamiluje. Knižky obsahujú stovky úloh, hádaniek, cvičení a zábavnou formou učia deti, ktoré si ich hneď obľúbia. Navyše sú Hovoriace knižky IRS výbornou pomôckou pre deti s logopedickými potrebami.

obrazok

o LEMUROVI O.O

Malých a aj veľkých školákov poteší svietiace tričko značky LEMUR O.O

Svietiace tričká sú pre všetkých, ktorí sa radi hrajú, snívajú a objavujú svet zvieratiek. Tešia sa na vás austrálske potvorky – hravé koaly, veselý vtákopysk a aj zvedavý kiwi, ktorý kuká z vrecka. Na naše potlače si môžete v tme kresliť svetlom, alebo ich jednoducho nabijete, zhasnete a celá potlač sa rozsvieti!
Aby mohli svietiť všetci školáci, máme pre vás 10% zľavu na všetky online objednávky. Stačí zadať promokód KAMSDETMI v checkoute a stihnúť to do konca septembra.

Svieťte aj v škole O.O

Pripravte sa na školu vo Forume Poprad – 20.8.-9.9.

Vo Forume Poprad začína projekt späť do školy od 20. augusta 2018 a počas viac ako 3 týždňov na vás čakajú v mnohých obchodoch špeciálne akcie na tovar, ktorý sa počas roka vašim deťom určite zíde. Základný benefit je možnosť nakúpiť všetko na jednom mieste, teda rýchlo a efektívne. Máme pre Vás však aj ďalšiu motiváciu nakupovať pred začiatkom školy práve u nás. Každý, kto nakúpi nad 25€, získa užitočné darčeky – praktický vak, fľaše na pitie alebo tričko.

Táto akcia platí do vyčerpania zásob. Darčeky si môžete vyzdvihnúť priamo na infopulte. Pre mamičky prváčikov je pripravený praktický zoznam vecí, ktoré bude vaše dieťa potrebovať.

Spať do školy s MAX Prešov

Dobrá správa pre všetkých rodičov z Prešova a okolia! Ak potrebujete pre svojich malých i veľkých školákov výbavu na nový školský rok, v zábavno obchodnom centre MAX Prešov nájdete všetko pod jednou strechou! Trendy outfity v značkových predajniach za rozumné ceny – Resedved, Newyorker, Gate,  Timeout či Popcorn – a mnoho ďalších. Obuv do každého počasia v CCC, John Garfield, Baťa, Alpine Pro, Vincipo. Školské potreby v Pepco, Dráčiku a Ševte. Výbavu na telocvik a mimoškolské aktivity v Exisporte. Desiatové boxy a fľaše v Top shope, Tescome a Norme.

Pre škôlkárov aj posteľné prádlo a prikrývky v Emi. Značkové školské tašky v Ola predajni. Popri nákupe si môžete vypiť dobrú kávu, či zbehnúť na niečo pod zub. Pohodlne si zaparkujete v podzemnej garáži, aj keď Vás zastihne búrka, vôbec žiaden problém. Tak hlavu hore a nakupovaniu zdar!

ZOC-MAX---Skola-PO---FB (1)_resize

Dátum uverejnenia: [bb-date]

Podobné články