Hľadáte vhodný vianočný darček? Darujte oddych a wellness

Thumbnail
Kategórie:

Niekedy je ťažké zvoliť vhodný darček, najmä v týchto chvíľach. Je veľkým šťastím, ak vaši najbližší majú všetko, čo potrebujú. Ak im chcete vyčariť úsmev na tvári alebo ich prekvapiť pod vianočným stromčekom, musíte poriadne zapojiť svoju kreativitu.

Radi vám trochu pomôžeme s naším tipom: darujte darčekovú poukážku na oddychový pobyt.

Všetky naše darčekové poukazy majú teraz predĺženú splatnosť až 18 mesiacov, tak aby ste si mohli bez obáv plánovať váš oddych do budúcna, keď to dovolí situácia.

Darčekové poukazy majú množstvo výhod. Nevyberáte ich na konkrétny dátum, ale obdarovaní si sami vyberú, kedy im to bude najviac vyhovovať. Navyše po ne nemusíte nikam chodiť, za chvíľku ich vybavíte online a stihnete si ich vytlačiť aj na poslednú chvíľu.

Vo Wellness Hoteli Patince**** sme pre vás pripravili niekoľko možností, ako potešiť vašich drahých:

Poukážka na wellness deň

Pre všetky rozpočty je pripravený poukaz na oddychový deň strávený v našej termálnej vode. Poukážka Wellness Day nezahŕňa ubytovanie, ale darujete v ňom celodenný vstup do bazénového sveta a jednorazový vstup do saunového sveta, 20-minútovú klasickú masáž a wellness koktejl.

Klasický relaxačný balíček

Naša darčeková poukážka na balík CLASSIC pre 2 osoby na 2 noci obsahuje okrem ubytovania v izbe Standard aj polpenziu a neobmedzený vstup do bazénového i saunového sveta. Termálna voda v Patinciach priaznivo pôsobí na pohybové ústrojenstvo, vyhriať sa tiež môžu v štyroch druhoch sáun. Tých aktívnejších zas poteší aj neobmedzený vstup do fitness centra, ako aj cvičenia aqua aerobic, jogy a relaxačný program vo vyhradených dňoch.

Zdroj: Wellness Hotel Patince****

Romantický balíček pre páry

Obdarujte svoju polovičku a zároveň aj seba vzájomným časom a pozornosťou. Priestor na to vytvorí poukaz na pobyt Wellness Romance pre 2 osoby na 2 noci. Okrem polpenzie si užijete aj jednu romantickú večeru pri sviečkach. Samozrejmosťou je neobmedzený vstup do bazénového a saunového sveta, ale aj drobnosti ako bezproblémové parkovanie a wi-fi. K tomuto pobytu sme však pribalili ešte množstvo bonusov, ktoré ho spravia nezabudnuteľným: poukazy na kávu, romantickú výzdobu izby, luxusné čokoládové pralinky a fľašu sektu,luxusný darček pre dámu –  šperk z RIANA collection, ktorý si dáma môže vybrať z vyhradenej ponuky, diagnostiku organizmu, procedúry: kúpeľ Kleopatrino čaro, celotelový čokoládový zábal vo dvojici. V piatok večer si môžete užiť aj romantické nočné kúpanie, keď je náš bazénový svet otvorený od desiatej večer do jednej v noci.

Zdroj: Wellness Hotel Patince****

Pri zakúpení darčekových poukazov Classic a Romance do 20.12.2020 získate až 20 % zľavu.

Poukaz na pobyt podľa Vášho výberu

Zaujal vás iný pobyt z našej ponuky? Ak by ste ako poukaz chceli darovať napríklad niektorý z našich obľúbených tematických pobytov, radi vám ho vystavíme. Stačí, keď nás kontaktujete e-mailom alebo telefonicky, tu nájdete viac podrobností.

Podobné články