Fusakle v meste!

Thumbnail
Kategórie:

Reálne ufo v Bratislave, obrátená pyramída v Košiciach, obrie mravce v Brne, skejterský raj v Prahe a ďalších 96 cool miest, ktoré nepoznáš.

V 4 mestách v Česko-Slovensku (Bratislava, Košice, Praha, Brno) prebehne jedinečná akcia. Vybrali sme 25 miest v každom meste, ktoré sú niečím výnimočné a napriek tomu, že v týchto mestách žijeme, netušíme o ich existencii. A to je náš zámer – ukázať zaujímavé miesta v okolí a vytiahnuť ľudí von.

Vieš kde je zachovaný pôvodný most, po ktorom sa preháňala Mária Terézia a jej syn Jozef II na koni? Alebo kde je označené metro v Košiciach, ktoré sa nikdy nerealizovalo? Vieš, ktoré miesto v Prahe sa volá Stalin a je to „skejterský“ raj s parádnym výhľadom na celú Prahu?

Vytipovali sme 100 takýchto miest, kde sme ukryli 100 plechoviek naplnených originálnymi ponožkami Fusakle – kto ich prvý nájde, sú jeho! Chceme motivovať ľudí na aktívny oddych a zároveň sa naučiť niečo nové o svojom okolí.

Prostredníctvom zoznamu miest a máp, ľudia zistia kde sú plechovky ukryté. Ak náhodou už niekto plechovku našiel skôr, stačí ak sa na danom mieste odfotí a fotku publikuje na svojom verejnom účte Instagramu alebo Facebooku a fotku označí hashtagom #Fusaklevmeste #podvon. Na konci budeme žrebovať z takto označených fotiek až 40 dobrodruhov, ktorí budú odmenení  plechovkami s Fusaklami.

Hľadačská mánia bude počas víkendu 26 – 27.10. vo všetkých mestách súčasne.

Jeseň je pestrá a hravá a takí sme aj my. Navyše sa radi učíme a spoznávame nové veci, preto sme sa rozhodli zahrať spolu s tebou. Tak zober kamošov, rodinu alebo poď sám a objavuj s nami.

logo-2

KLIKNI NA LOGO PRE VIAC INFORMÁCIÍ

Značka Fusakle

Fusakle oživujú výroby po celom Česko-Slovensku. Vracajú prácu a život tam, kde sa

kedysi tvorilo dobré meno nášho textilného priemyslu. ​

Fusakle nie sú len originálne ponožky. Sú radosť a spôsob ako ukázať svoju

individualitu.  Fusakle  / česko-slovenský originál /

Podobné články