Fantastická čarodejnica Winnie!

Thumbnail
Kategórie:

Vezmite svoje deti do zázračného sveta Winnie a zažite dobrodružstvá s ňou i jej kocúrom Wilburom.

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/57238250/carodejnica-winnie.jpgVezmite svoje deti do zázračného sveta Winnie a zažite dobrodružstvá s ňou i jej kocúrom Wilburom. Abrakadabra…a je tu bláznivá, zábavná a totálne neodolateľná čarodejnica Winnie. A s ňou šesť milých príbehov, ktoré sú doplnené na veľkom formáte s úžasnými ilustráciami.

 

„Je čas pobrať sa do postele,“ povedala čarodejnica Winnie, keď hodiny odbili dvanástu. Lebo čarodejnice chodia spať presne o polnoci. Winnie zhasla svetlo a vyšla na poschodie. Jej čierny kocúr Wilbur zaspal ešte skôr. Ležal schúlený vo svojom košíku a niečo sa mu snívalo…

 

Čarodejnica Winnie je nová rozprávková knižka, plnofarebná s krásnymi ilustráciami a nájdete v nej týchto šesť príbehov:
Winnie a polnočný drak
Winnie znovu lieta
Winnie v zime
Winnie a záhadná palička
Winnie a bláznivý lietajúci koberec
Winnie pri mori


V prvom príbehu sa do domu Winnie dostane dračie mláďa a naša čarodejnica sa obáva, že jej podpáli dom. „Wilbur, musíme nájsť jeho mamu,“ zavelila Winnie a dobrodružstvo sa začína.

 

V druhom príbehu sa presvedčíte, že cestovanie na metle je naozaj dobrý dopravný prostriedok. Tam hore totiž nie sú žiadne semafory, ani dopravné zápchy. Len šíra prázdna obloha… No dobre, nie je to celkom tak. Už to neplatí, lebo obloha je plná lietadiel, vrtuľníkov, tam je rogalo, tu zasa balón. A tak Winnie presedlala na bicykel. Potom na skejt, na koňa…ako dopadli jej zmeny dopravných prostriedkov?

Dozviete sa vo fantastickej knižke Čarodejnica Winnie. A pozor, lebo keď sa Winnie začne oháňať čarovnou paličkou, musíte sa mať na pozore:-)

Podobné články