Edukácia hrou s novými knižkami

Thumbnail
Kategórie:

Ako sa dieťa najlepšie naučí nové veci? Predsa hrou! Príbehy plné náučných dobrodružstiev v knižkách z vydavateľstva Fortuna Libri sú tu!

So sériou Gabko a jeho rodinaGabko v škôlke sa deti naučia, ako sa vyrovnávať s každodennými povinnosťami. Pozbierajú zázračné Gombičky pre myšku Elu, z ktorých každá gombička predstavuje niečo nové a užitočné a milá knižka Sladké sny pomôže osvojiť si spánkové rituály. 

Gabko a jeho rodina a Gabko v škôlke

Séria náučných knižiek z pera Alžbety Skálovej, ktorá milým spôsobom pomáha deťom pochopiť bežné situácie.

Zoznámte sa s Gabkom! Gabko je škôlkar, býva s mamičkou, ockom a s verným kamarátom šaškom Jaškom. Keď sa mu niečo nechce, vymýšľa, či by sa to nedalo urobiť nejako inak. Jednoducho obyčajný nezbedný chlapec. Prečítajte si, čo Gabko zažíva so svojou rodinou, aké dobrodružstvá na neho čakajú v škôlke a ako sa vyrovnáva s každodennými povinnosťami.

Sériu si môžete zakúpiť TU.

 Gombičky pre myšku Elu

Ela je malá myška, ktorá býva v útulnej farmárovej pivnici. Čoskoro sa z nej stane školáčka, a tak jej babka upletie prekrásny teplý svetrík. Ale beda! Na svetríku chýbajú gombičky! Avšak zakaždým, keď sa Ela naučí niečo nové a užitočné, jedna gombička sa zázračne k jej svetríku sama prikotúľa. A čo vy, deti? Už viete, čo by si mal osvojiť každý šikovný predškolák?

Knihu Gombičky pre myšku Elu od slovenskej autorky Aleny Penzešovej si môžete zakúpiť TU.

Sladké sny

Lienka Lenka má tajné poslanie. Musí zistiť, či sa chrobáčiky v hmyzom hoteli správne prichystali na spánok. Najedli sa? Umyli si telíčka aj zúbky? Prečítali si rozprávku na dobrú noc? Táto pekne ilustrovaná kniha deťom pomôže ľahšie si osvojiť spánkové rituály.

Knihu Sladké sny si môžete zakúpiť TU.

Viac o týchto a ďalších knižkách sa dozviete v e-shope www.fortunalibri.sk

Podobné články