Dvojčatá. Praktický sprievodca pre mamičky aj ockov

Thumbnail
Kategórie:

Čakáte dvojčatá? Vyšiel praktický sprievodca tehotenstvom, pôrodom a prvým rokom života.

Vraví sa – dvojnásobné problémy, dvojnásobná radosť. Keď sa niektoré mamičky dozvedia, že čakajú dvojičky, najskôr podľahnú obavám: preboha, ako to zvládnem? Ako ich utíšim, keď budú plakať obidve naraz? A čo papanie, rôzne spánkové cykly… Rýchlo však prichádza radosť a úžasné šťastie. Mnohé páry majú problém počať jedno dieťa a niekomu sa podaria hneď dve. A práve pre takých je tu nový praktický sprievodca tehotenstvom, pôrodom a prvým rokom života, ak čakáte dvojičky.

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/68027090/dvojcata.jpg

Takže prečo je vlastne úžasné mať dvojčatá? Je množstvo dôvodov – napríklad dve deti = jeden pôrod:) Dve deti sa tiež vedia zahrať a nemusíte sa im venovať tak, ako jedináčikovi. Dvojičky tiež rozvíjajú náš intelekt, zručnosti a schopnosť rýchlo konať. Ale predovšetkým, dvojičky znamenajú dvojnásobný počet objatí, bozkov a zábavy!

Kniha Dvojčatá poskytuje všetky potrebné  informácie na získanie sebadôvery pri pôrode a výchove dvojčiat. Nechýbajú vzrušujúce príbehy a množstvo overených praktických rád.

Dozviete sa všetko:
– o jedení za troch a starostlivosti o seba počas tehotenstva
– o preventívnych prehliadkach, vyšetreniach a pôrode
– o tom, čo skutočne potrebujete nakúpiť
– o dojčení, kŕmení z fľaše a odstavovaní
– o vývoji bábätiek a získaní potrebnej podpory.

 

Kniha Dvojčatá je prehľadne rozdelená na 5 kapitol, v každej nájdete aj rady lekára, praktické tipy aj odpovede na najčastejšie otázky rodičov. Autorky sú odborníčky – C.Cooperová je komentátorka, spisovateľka a rodinná lekárka. Samozrejme, má dvojičky a k tomu ďalšieho syna. K.Hymasová má tiež dvojičky-chlapcov a zaujímavé je, že vytvorila „mumlin“, praktickú náhradu plienky na ochranu matkinho oblečenia.

Podobné články