Drevenice s hotelovým servisom

Thumbnail
Kategórie:

Tradičné sa tu snúbi s moderným a hostí vítajú s otvorenou náručou. Zábava s deťmi, príjemný oddych, prechádzky po okolí alebo návšteva akvaparku sú príjemným spestrením rodinnej dovolenky. Len na skok zo všetkých kútov Slovenska je miesto skutočného relaxu, kde ešte stále môžete vidieť srnku s mláďatkami alebo v prírode stretnúť medveďa.

Každý deň iný výlet alebo návšteva atrakcie v blízkom okolí je spestrením rodinnej dovolenky. Čaká vás nenáročná turistika priamo v Terchovej a vo Vrátnej, prechádzky po hrebeni ku končiarom Malej Fatry alebo v blízkej dostupnosti návšteva hradov, splav riek a jazda na koni.

Počas celého roka láka rezort Drevenice Terchová svojou atraktívnou polohou v blízkosti Národného parku Malá Fatra a ponukou komplexných služieb. Vybrať si môžete ubytovanie v útulných izbách s balkónom v hlavnej budove alebo komfortných poschodových dreveniciach s krbom. V posledných rokoch prešli rekonštrukciou všetky ubytovacie kapacity, recepcia aj reštaurácia resortu.

Po náročnom dni vás priamo v rezorte privítajú v útulnej reštaurácii s ponukou domácich jedál a vlastným domácim pivom Vŕšky. Či už je to kuchyňa, alebo pivovar, podstatou je príprava jedál a nápojov z domácich, čerstvých surovín. Popri výbere z jedálneho lístka je v ponuke tiež špeciálne menu a na svoje si prídu aj hostia s intoleranciou. Okrem chutného jedla je zážitkom aj krásny výhľad z modernej panoramatickej reštaurácie, ktorá tento rok vznikla renováciou pôvodnej terasy.

Neštandardný hotel v horskom prostredí, ako drevenice nazývajú, to je prepojenie interiéru s okolitou prírodou.

Každý rok tu prichádzajú s novou ponukou služieb

Relaxovať môžete v novootvorenom wellness a ak sa rozhodnete, celý prázdninový deň môžete stráviť priamo v rezorte, ktorý rozšírili vybudovaním parku s ihriskom na loptové hry, grilovacie altánky, preliezky, ohnisko. Veľkým lákadlom je aj lanový park dostupný všetkým vekovým kategóriám. Deti si môžu pohladkať domáce zvieratká a prechádzkou po medveďom chodníku sa dozvedia viac o živote týchto divokých zvierat.

Otvorenie nových kongresových priestorov tiež poskytuje zázemie pre školenia, kongresy, väčšie rodinné oslavy alebo svadby. Nový vonkajší veľkokapacitný altánok s kapacitou až 60 osôb Vám tiež poskytne priestor pre spoločné posedenie.

Potrebujete dobiť energiu aj svojmu e-tátošovi? Nabíjacia stanica MultiWall Box Antik pripraví vaše elektrické auto na každú cestu. Výbornou možnosťou pre pohodlné presuny v Terchovej sú e-move odrážadlá, ktoré si ubytovaní hostia môžu zapožičať priamo na recepcii.

Z interiérov ešte dýcha súhra dreva, skla a kameňa, vhodne doplnená milými drobnosťami. Wellness s kapacitou 20 osôb slúži predovšetkým ubytovaným hosťom, ktorí ocenia pestrú ponuku sáun a intimitu prostredia. Telové masáže a kozmetické ošetrenia sú k dispozícii na objednávku vopred, po príjemných procedúrach si oddýchnete v priestrannom tapidáriu s výhľadom na okolitú prírodu, kde si pri čítaní časopisu pohodlne poležíte na vyhrievaných ležadlách, ktoré je tiež raritou. Z vonkajšej kúpacej kade si užijete výhľad na okolitú prírodu a zabudnete na každodenné starosti.

Ak hľadáte to správne miesto na rodinnú dovolenku, rezort Drevenice Terchová je ideálnym riešením za dostupnú cenu.

Viac o tomto zaujímavom mieste sa dozviete na: www.dreveniceterchova.sk

Podobné články