Dovolenkujte pri mori v hoteli s aquaparkom!

Thumbnail
Kategórie:

Aquaparky. Kto by ich nemal rád? Vybláznia sa v nich malí i veľkí. Široký výber bazénov – od plaveckých až po relaxačné, šmykľavky, adrenalínové tobogány. Tu je niekoľko tipov na hotely pre rodiny s deťmi od CK Solvex.

Hotel Olive Garden

3 a pol hviezdičkový hotel s all inclusive leží na Rhodose, neďaleko mestečka Lardos. Nájdete ho uprostred krásnej olivovej záhrady a len 350 metrov od dlhej piesočnato-kamienkovej pláže. Okrem toho je výborným východiskovým bodom pre výlety. Dovolenkujúcim sú k dispozícii bazény, slnečníky a lehátka, bary, posilňovňa, amfiteáter.

No najväčším lákadlom je nedávno postavený vodný park, ktorý je súčasťou hotelového komplexu. Za cenu už od 748 eur i s príplatkami a letenkou sa to naozaj oplatí. Využite ju už začiatkom júna.

Hotel Olive Garden

Hotel Eri Beach & Village

Rozsiahly 4-hviezdičkový hotelový komplex s all inclusive sa nachádza na Kréte, v letovisku Hersonissos. Nájdete ho pri skalnatom výbežku priamo pri mori s dvomi plážami – kamienkovou i piesočnatou. Okolie je plné barov, diskoték, reštaurácii a nákupných možností.  Priamo v hoteli sú k dispozícii mini supermarket, bary, bazény so sladkou aj slanou vodou, 2 tenisové kurty, či mini disco.

Hotel sa okrem toho môže pochváliť aj vlastným aquaparkom. Neváhajte a odštartujte leto v tomto skvelom hoteli. V cene 838 eur i s príplatkami a letenkou je toho viac než dosť.

Hotel Eri Beach & Village

Hotel Royal Park

Moderný 4 a pol hviezdičkový hotel s all inclusive sa nachádza v Bulharsku, v letovisku Elenite. Je obklopený zelenou záhradou a nachádza sa priamo pri piesočnatej pláži. Očarí vás jeho elegantný interiér a vysokokvalifikovaný personál. Ku komfortnej dovolenke prispeje napríklad i piano bar, á la carte reštaurácie, vonkajšie bazény, SPA centrum, minigolf či bowling.

Hotel má takisto vlastný Aquapark Atlantida, kde máte bezplatný vstup. Vyberte sa sem s nami už v druhej polovici júna. Cena 538 eur i s príplatkami a letenkou je viac než výhodná.

Hotel Royal Park

Planeta Hotel & Aqua Park

Luxusný 5-hviezdičkový hotel s all inclusive leží na bulharskom Slnečnom pobreží. Len 5 minút od piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora a pár minút chôdze od promenády plnej obchodíkov, kaviarní, reštaurácií či kolotočov. Môžete sa tešiť na kvalitné hotelové služby, top ubytovanie a výbornú stravu. Ďalej tu nájdete saunu, jackuzzi, turecký kúpeľ, bazény, salón krásy i požičovňu aút.

A ako už samotný názov hotela hovorí, priamo v areáli máte k dispozícii aj aqupark. Dovolenkovať tu môžete už od druhého júnového týždňa len za 498 eur i s príplatkami a letenkou.

Planeta Hotel & Aqua Park

Hotel DIT Evrika Club

Špičkový 4 a pol hviezdičkový hotel s all inclusive na obľúbenom bulharskom Slnečnom pobreží pozostáva až zo 4 pavilónov. Tešiť sa môžete na vodné športy, jacuzzi a animačné programy. V areáli je tiež jedinečný komplex bazénov atypických rozmerov, nachádzajúci sa v prekrásnej záhrade s preliezačkami.

Priamo v tejto záhrade nájdete aj aquapark, určený najmä deťom. Rodinná dovolenka v takomto skvelom hoteli bude nezabudnuteľná. Cena sa začiatkom júna pohybuje okolo 688 eur i s príplatkami a letenkou.

Hotel DIT Evrika Club

Podobné články