Dopravné pravidlá pre deti hravou formou

Thumbnail
Kategórie:

Ak poznáš pravidlá cestnej premávky, dostaneš sa bezpečne hocikam! Nauč sa ich a zaspievaj si pesničku s Mirom Jarošom!

Na ceste sa deje veľa vecí, preto musíme byť opatrní a dávať si pozor. Našťastie je tu knižka Na ceste, ktorá všetkých naučí, kedy prechádzať cez cestu, ako sa správať v autobuse, ako jazdiť na bicykli či kolobežke. „Milé deti, viete si predstaviť, aké by to bolo, keby na cestách neexistovali žiadne pravidlá? Každý by si robil, čo by sa mu zachcelo, nikto by sa nikam nedostal načas, autá by trúbili a ľudia by sa na seba hnevali.“

 


http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/74331320/na-ceste.jpg

 

 

Takto sa deťom prihovára Miro Jaroš v novej knižke Na ceste, v ktorej ich chce naučiť základné pravidlá cestnej premávky hravou formou. A spieva:

 

Na ceste sa dejú veci,
každý niekam náhli sa.
Autá trúbia, ľudia idú,
malý slimák plazí sa.


Ak poznáš pravidlá cestnej premávky, dostaneš sa bezpečne hocikam! Nauč sa ich a zaspievaj si pesničku s Mirom Jarošom! Jednu s ním a druhú sám v karaoke verzii. Obidve nájdete na priloženom CD.
Oblečte si teda reflexné vesty a vydajte sa s ním na cestu bezpečného spoznávania cestnej premávky.

 

Na ceste je po Čistých rúčkach a Čarovných slovíčkach už treťou knihou v edícii edukatívnych kníh, prostredníctvom ktorých sa deti predškolského veku môžu hravou formou naučiť hygienickým návykom alebo pravidlám slušného správania. Knihu opäť veľmi pekne ilustrovala Mária Nerádová.

Podobné články