Doprajte deťom jarné prázdniny plné zábavy v jarnom tábore

Thumbnail
Kategórie:

Zimné prázdniny máme úspešne za sebou a na rodičov už čaká ďalšia skúška – nájsť detičkám program na jarné prázdniny. Nebojte sa, túto jar vás v tom nenecháme samých a máme riešenie 😉 Dennetabory.sk si tento rok pre deti z Bratislavy a Trenčína pripravili nielen letné, ale aj JARNÉ TÁBORY .

Bratislava

Jar v KIDSHOUSE

Deti sa zabavia na atrakciách v KidsHouse, do sýtosti sa vyskáču v Jump Aréne. Okrem toho na ne čakajú rôzne zábavné hry, experimenty a miniolympiáda. No a na záver tábora si zahráme rozlúčkový laser tag v skvelej Laser Zone!

Jarné varenie

Jedinečný denný kuchársky tábor v Bratislave je aj na jar pripravený s novými receptami a kopou zábavy. Pod vedením skúseného šéfkuchára si pripravíme rôzne chutné jedlá anglickej, ázijskej, americkej či talianskej kuchyne.

Tvorivá jar v Apolke

Zábavný a hravý tábor, kde okrem rôznych hier a tvorenia deti navštívia KidsHouse a Jump Arenu, Medzinárodný dom umenia pre deti – BIBIANA. A posledný deň ukončíme ako vedátori 🙂

Trenčín

Jarné zvieratká Trenčín

Zatúlajte sa s nami už túto jar do malebného Dubodielskeho lesa, ktorý je ideálnym miestom pre vaše prázdninujúce ratolesti. V romanticky zrekonštruovanom Kaštieli Patrovec  sme pre malých milovníkov zvieratiek pripravili denný tábor Jarné zvieratká. Na vašich drobcov čaká kopec zvieratkovských zážitkov – budeme sa spoločne starať o naše malé zvieratká, zajazdíme si na koníkoch, okrem toho si zahráme rôzne hry,  zasúťažíme si a chýbať nebudú ani tvorivé aktivity.

Aktuálnu ponuku JARNÝCH táborov nájdete na našom webe dennetabory.sk

Zdroj: dennetabory.sk

Podobné články