Detské batôžky plné kníh, ktoré robia radosť

Thumbnail
Kategórie:

Chcete svoje deti zabaviť dobrými knižkami a zároveň aj niečo naučiť? Máme pre vás super tip na knižné batôžky plné prekvapení.

Milí rodičia, aj vy teraz častejšie rozmýšľate, aké knižky podsunúť svojím deťom, aby to bolo milé, pekné, ale tiež niečo užitočné, čo ich rozvíja? Existuje veľa tipov, ale teraz máme pre vás úplne čerstvé odporúčanie na batôžky plné prekvapení od Stonožky.

Stonožka je knižná kamoška vašich detí a pripravila 9 úžasných batôžkov, ktoré sú plné prekvapení. Stačí si kliknúť na www.stonozka.sk a vybrať ten najvhodnejší. V každom balíčku je 5-6 knižiek, to celé zabalené v špeciálnom žltom batôžku s logom Stonožky a ešte navyše aj sú tam aj nejaké darčeky.

Batôžky od Stonožky sú pekne rozdelené podľa veku a témy, takže či už máte malého mudrlanta, malú princeznú, alebo vaše dieťa rado majstruje, má šikovné ručičky – každé si tam nájde ten svoj batôžtek.

Čiže napríklad Batôžtek pre knižných hrdinov od 4 do 6 rokov. Nájdete v ňom , a v ňom nájdete napríklad príbehy Šťastie je líška alebo Pom Pomove dobrodružstvá, ktoré si môžete s deťmi čítať. Ale tiež je tam cvičebnica o písmenkách, knižka Nebojím sa prvej triedy, či Moja prvá angličtina s Montessori. Takže niečo na zábavu, aj pre poučenie, aby sa vaše deti nenudili.

Alebo Batôžtek pre knižných princov, v ktorom nájdete Rozprávky ostrihané na ježka, čerstvú novinku Príhody psíka Huga či encyklopédiu z mimoriadne obľúbenej série Povedz mi – Povedz mi Prečo?
K tomu si deti nájdu v batôžku knižky Budú z toho písmenká a Počítame s Montessori, takže sa už môžu popasovať s budúcimi školskými povinnosťami.

Ku každému batôžku sú pribalené darčeky, super vymaľovánky a samolepková kniha Nalepuj a spoznávaj: farby a tvary.
Takýchto batôžkov je 9 – aj pre princezné, pre mudrlantov, veľkáčov, pre výmyselníkov či šikovné ručičky. Stačí si vybrať a čo je super – každý batôžtek je lacnejší takmer o polovicu toho, čo by ste dali za jednotlivé knižky.

Pozrite si všetkých 9 batôžkov od Stonožky.

Batôžky od Stonožky sú výborný tip pre všetkých rodičov a zvlášť maminy, ktoré majú doma malé deti, chcú ich zabaviť, rozvíjať a záleží im na tom, ako hodnotne trávia deti čas. Môžete svojich predškolákov a školákov svedomito pripravovať na školské povinnosti aj z pohodlia domova. S týmto balíčkom knižiek sa deti nudiť nebudú – zabavia sa pri pekných rozprávkových príbehoch a ďalšie knižky ich niečo naučia. A uvidíte, najviac si obľúbia žltý batôžtek s logom Stonožky.
Stonožka je značka vydavateľstva Ikar a prináša knižky pre deti od o do 18 rokov 🙂

Najkrajšie detské knihy hľadajte na
 www.Stonozka.sk.

Milan Buno, knižný publicista

Podobné články