Detská talentová súťaž

Thumbnail
Kategórie:

Máš talent? Si šikovný? Tak sa zaregistruj do suťaže s odbornou porotou a vyhraj zaujímavé ceny!

Detská talentová súťaž projektu Bola raz jedna trieda je jedinečný projekt, ktorý vznikol s cieľom poukázať na talentované deti a mládež, a pozdvihnúť rôzne mimoškolské záujmové činnosti nad bezcieľne potulovanie sa po škole s kamarátmi. Tanec, spev, hudba, recitovanie, kúzlenie, či iné zameranie – všetko je vítané!
 1
Pokiaľ máš 8 – 15 rokov a máš chuť ukázať svoj špeciálny talent – zaregistruj sa so súhlasom svojho rodiča, pošli svoje video a nechaj ľudí hlasovať.
 2
8 najlepších vystúpení sa dostane do finále pred hviezdnu porotu: Gala z OBD, tanečníka Jara Bekra a hudobného producenta Jara Slávika. Podujatím bude sprevádzať Majster N.
4
Pokiaľ Tvoj záujem o talentovú súťaž vzrastá a už bežíš trénovať, aby si bol najlepší, počkaj ešte chvíľku, a prečítaj si viac o súťaží TU. 🙂
 3
O PROJEKTE:
Projekt Bola raz jedna trieda vznikol ako odpoveď na súčasnú situáciu medzi deťmi a mládežou. Skúsenosť s užitím drogy má stúpajúci trend s pribúdajúcimi rokmi a tiež sa zvyšuje počet ľudí, ktorí toto nebezpečenstvo ponúkajú deťom vo svojom okolí.
Hlavným zámerom je informovať o nebezpečenstve, ale aj o prevencii a možnostiach pomoci a pripravenosti čeliť krízovým situáciam, ktoré môžu viesť k užívaniu drog.
Viac o projkte sa dočítaš TU.

Podobné články