Detská rebrina od LEMON SPORT a ako ju vybrať

Thumbnail
Kategórie:

Športové hry a cvičenie na rebrine od LEMON SPORT rozvíjajú u detí pohybovú sústavu, silu, šikovnosť, ohybnosť, vytrvalosť, zmysel pre rovnováhu; lezenie po rebrinách naboso pôsobí ako profylaxia plochých nôh…

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/33358895/image_1.jpgTelesné a duševné zdravie človeka priamo závisí od fyzickej aktivity. Obzvlášť pre deti je fyzická aktivita nevyhnutnou podmienkou pre harmonický telesný a intelektuálný vývin.

 

Deti do troch rokov spoznávajú svet v prvom rade prostredníctvom pohybu. Čím rôznorodejšie sú pohyby dieťaťa, tým viac podnetov sa dostáva do jeho mozgu resp. tým intenzívnejšie prebieha jeho duševný a fyzický rast.

Čo je Detská rebrina od LEMON SPORT a ako ju vybrať?

Základom je kovová rebrina, vybavená hrazdou, lanom, povrazovým rebríkom a gymnastickými kruhmi. Ako doplnkovú športovú výbavu je možné kúpiť visutú hrazdu, hojdačku, bradlá a basketbalový kôš.

 

Čo rebrina od LEMON SPORT rozvíja?

Športové hry a cvičenie na rebrine od LEMON SPORT rozvíjajú u detí pohybovú sústavu, silu, šikovnosť, ohybnosť, vytrvalosť, zmysel pre rovnováhu; lezenie po rebrinách naboso pôsobí ako profylaxia plochých nôh; naťahovanie na hrazde, visutej hrazde a gymnastických kruhoch uvoľňuje napätie v chrbtici, posiľňuje chrbtové svalstvo a predchádza vzniku pokryvenia chrbtice dieťaťa. Pravidelné cvičenie a športové hry na detskom športovom komplexe posiľňuje brušné svalstvo a pomáha predchádzať problémom s peristaltikou čriev, zápchou a obezitou (nadváhou).

 

Pre koho sú detské rebriny od LEMON SPORT určené?

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/33358895/dsc_0443.jpg

Rebriny sú z pohľadu veku používateľov univerzálne. Keďže disponujú rôznorodým športovým závesným systémom (lano, povrazový rebrík, hrazda, gymnastické kruhy, visutá hrazda, bradlá, hojdačka, basketbalový kôš), sú vhodné tak pre malé deti ako aj pre teenagerov a dospelých. Všetky časti športového závesného systému pre detské rebriny boli otestované záťažou 230 kg. Deti sa budú s nadšením hrať a športovať na povrazovom rebríku, lane, hojdačke, gymnastických kruhoch a športovej žinenke. V prípade, že sa rebriny vybavia aj hrazdou a bradlami, budú sa môcť aj rodičia doma plnohodnotne venovať fitnessu, gymnastike a silovým cvikom na všetky svalové skupiny.

 

V internetovom športovom obchode LEMON SPORT s.r.o. si môžete kúpiť jedinečné domáce detské športové komplexy na princípe rebrín a tiež odolné športové žinenky v pestrých farbách. Športové komplexy sú vhodné pre celú rodinu. Deti sa budú s radosťou hrať a cvičiť na povrazovom rebríku, lane, gymnastických kruhoch, visutej hrazde a športovej žinenke, zatiaľ čo rodičia sa budú môcť doma venovať fitnessu, gymnastike a silovým cviceniam na rebrinách, hrazde a na bradlách. Možnosť nákupu a podrobnejšie informácie o detských športových komplexoch, hrazdách, bradlách a športových žinienkách nájdete v katalógu tovarov na stránke.

Podobné články