Detská encyklopédia Moja planéta

Thumbnail
Kategórie:

Jedinečná miniencyklopédia pre deti od 5 rokov – moja planéta.

Objavte so svojimi deťmi neuveriteľný a vzrušujúci svet! V novej obrázkovej encyklopédii Moja planéta nájdete celú kopu skladačiek a zaujímavé informácie o svete okolo nás. Ideálna knižka pre deti od 5 rokov.

Aj vaše dieťa vás čoraz častejšie bombarduje otázkami začínajúcimi sa na „prečo“?
„Mami, prečo je vonku tak zima/horúco?“
„Oci, prečo musíme triediť odpad?“

V jedinečnej miniencyklopédii Moja planéta nájdete odpovede na otázky, prečo sa ľadovce tak rýchlo roztápajú a zem sa ohrieva; prečo musíme separovať a čo s plynmi? Ako sú ohrozené tropické lesy a čo znečisťuje prírodu.

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/80252887/moja-planeta.jpg
Kniha ponúka množstvo poučných a zároveň zábavných skladačiek. Na jednej strane posúvajú autom po ceste, či bicyklom po cyklistickej cestičke. Na ďalšej nazrú za múry domu, aby videli ako funguje svetlo, rozvod elektriny či vody. V taštičke nájdu kartičky s informáciou, čo sa dá urobiť zo starých časopisov (zošity z recyklovaného papiera), zo 670 hlinených plechoviek (bicykel), z 9 oceľových konzerv (guľa na petang), či z 20 fliaš na vodu (polárny pulóver, hadica aj podnosy na potraviny).

Na strednej dvojstrane encyklopédie Moja planéta nájdu deti samolepky živočíchov, ktoré môžu doplniť do kartičiek priložených na poslednej strane. Nechýbajú krásne ilustrácie, vzrušujúce informácie a odkrývacie okienka.

Podobné články