Detská encyklopédia Ľudské telo

Thumbnail
Kategórie:

Táto kniha poskytne deťom odpovede na množstvo otázok o ľudskom tele. Ideálna knižka pre čitateľov do 10 rokov.

Ľudské telo je neuveriteľne zložité. To, ako funguje, začali ľudia zisťovať už pred tisíckami rokov…a vaše dieťa sa teraz môže pozrieť na všetko, čo súvisí s naším telom. Nová Detská encyklopédia Ľudské telo ich vezme na vizuálnu prehliadku ľudského organizmu. Vďaka nej zistia, aké procesy prebiehajú v žalúdku, pod chrastou či vnútri čriev.

Vyše 250 plnofarebných strán, v ktorých si budú tínedžeri listovať dlhé hodiny. Krásne graficky upravená a nabitá zaujímavými informáciami. Prehľadne rozdelená na niekoľko kategórií ako Svaly a kosti, Srdce a krv, Riadenie tela, Zmysly či Myseľ a osobnosť.

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/85013041/ludske-telo_detska-encyklopedia.jpg

 

Dozviete sa, koľko kilometrov precestujú vaše krvinky, prečo sa vám čká a prečo pri údere do zadnej časti ohnutého lakťa pocítite bolestivé brnenie. Dočítate sa, ktorý orgán je najväčší, ktorá kosť najmenšia a ktorý sval najsilnejší. V závere si môžete otestovať osobnosť, logické a tvorivé myslenie.

 

Kniha Ľudské telo – detská encyklopédia obsahuje množstvo zaujímavých faktov. Nechýbajú fotografie, nákresy, röntgenové snímky alebo napríklad kresby útočiacich buniek počas choroby. Táto kniha poskytne deťom odpovede na množstvo otázok o ľudskom tele. Ideálna knižka pre čitateľov do 10 rokov.

Podobné články