Deti môžu počúvať príbeh o Prdiprášku doktora Proktora

Thumbnail
Kategórie:

Detská audiokniha Prdiprášok doktora Proktora od najväčšej hviezdy severskej krimi Jo Nesboa

Vypočujte si Prdiprášok doktora Proktora na vlastné uši. Jo Nesboa číta Peter Sklár…a je to vynikajúce počúvanie. Celé 4 hodiny. Prvé reakcie detí – je to zábavné, uletené, perfektné!

Detská audiokniha Prdiprášok doktora Proktora od najväčšej hviezdy severskej krimi, autora mnohých bestsellerov pre dospelých Jo Nesbøa je totiž vtipná, a ako inak, napínavá až po poslednú vetu. Nesbø mieša v správnom pomere nebezpečenstvo, napätie, humor a inteligenciu, výsledkom čoho je strhujúci dej, ktorý dostane každého.
Keďže ide o edíciu, budú k tejto audioknihe postupne pribúdať aj ďalšie tituly, nielen detské.

Hlavnými hrdinami sú malí susedia, zvláštny chlapec Bule a šikovná Lisa. Spriatelia sa so svojským vynálezcom, doktorom Proktorom. Doteraz neuznaný vedec vynašiel prdiaci prášok a spočiatku nie príliš použiteľná vec sa  ukáže ako ten najúžasnejší vynález na svete.
Konečne niečo, vďaka čomu sa stane najznámejším vynálezcom všetkých čias: supersilný prdiprášok je schopný vystreliť ľudí až do vesmíru.
Bule a jeho kamarátka Lisa mu môžu pomôcť konečne dobyť svet! Vymyslia plán, ako by mohli silnejšiu verziu prášku predať NASA.

Lenže hrdinom sa do cesty postavia drsní zločinci. Ich pričinením sa Bule, Lisa a doktor Proktor ocitnú vo víre nebezpečných situácií. Zločinecké dvojičky totiž chcú ukradnúť doktorov famózny objav. Pri záchrane prdiprášku ide všetkým doslova o krk, veď sa musia porátať s nebezpečnou anakondou a prežiť noc vo väzení i v tajomných kanáloch!
Ktovie, ako by to dopadlo, nebyť kamarátstva, vynaliezavosti a statočnosti troch hrdinov.

Vypočujte si AUDIO úryvok

Mimochodom, okrem knihy a audioknihy vznikol podľa populárnej predlohy aj film, ktorý slovenskými kinami prebehol už dávnejšie. Aktuálnou filmovou novinkou je druhá časť zo série o Doktorovi Proktorovi, Časovaňa doktora Proktora. V nej opäť nebude núdza o bláznivé dobrodružstvá, Bule, Lisy a samozrejme doktora Proktora.

Vydavateľstvo SLOVART v spolupráci s Iron Libri a 582 štartuje svoju prvú sériu audiokníh titulom, ktorý svojim poslucháčom rozvibruje bránicu 🙂

Podobné články