DETI BUDÚ EŠTE ŠIKOVNEJŠIE

Thumbnail
Kategórie:

Bratislava, 29. apríla 2015 – Projekt „Každým nákupom pomáhate“ aj tento rok podporil materské a rodinné centrá po celom Slovensku.

DETI BUDÚ EŠTE ŠIKOVNEJŠIE: MATERSKÝM A RODINNÝM CENTRÁM STE POMOHLI ZÍSKAŤ 10 000 EUR

 

Bratislava, 29. apríla 2015 – Projekt „Každým nákupom pomáhate“ aj tento rok podporil materské a rodinné centrá po celom Slovensku. Organizátori projektu, spoločnosti Procter&Gamble a dm drogerie markt odovzdali výhercom celkovo 10 000 eur na nákup vybavenia podporujúceho zdravý intelektuálny vývin detí.

 

Do štvrtého ročníka projektu „Každým nákupom pomáhate“ sa zapojilo vyše 50 materských a rodinných centier. Každé z desatich centier s najvyšším počtom hlasov získalo finančnú odmenu vo výške 1 000 eur na nákup potrieb pre rozvoj detského intelektu a zručností. „Deti sú od prírody zvedavé. Pomôcky a hračky, ktoré rozvíjajú detský intelekt vedú k  spontánnemu objavovaniu vlastných možností i schopností. Naša spoločnosť je hrdá, že pomáha deťom spoznávať svet,“ uviedol Michal Valkovič, zástupca spoločnosti Procter&Gamble.

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/52570911/dm_charity_sek1.jpg

 


ODOVZDÁVANIE ŠEKU


Odovzdávania šeku v jednom z výherných centier, bratislavskom RC Klbko, sa zúčastnila aj ambasádorka projektu Kristína Farkašová: Je veľmi dôležité, aby boli deti vedené k zvedavosti. To podľa môjho názoru cibrí nielen hlavu, ale aj emočnú inteligenciu, ktorú považujem pre život za nesmierne dôležitú. Som rada, že existujú zariadenia pre deti, kde sa naše ratolesti môžu nielen hrať, ale aj rozvíjať.“

Výherný šek v hodnote 1000 eur prevzala zástupkyňa RC Klbko, Katarína Greškovičová: „Výhra nás v RC Klbko všetkých veľmi potešila! Denne sa u nás stretávajú prevažne mamičky na materskej a rodičovskej dovolenke so svojimi ratolesťami, pre ktoré pripravujeme rôznorodý program. Naše dvere sú otvorené aj pre deti so zrakovým a sluchovým postihnutím, či pre detičky s Downovým a Angelmanovým syndrómom. S vašou podporou rozšírime svoje vybavenie a podporíme vývin detí. Úprimne ďakujeme všetkým ľuďom, ktorí za nás hlasovali, ako aj Únii materských centier, ktorá súťaž sprostredkovala, a organizátorom súťaže, spoločnostiam P&G a dm drogerie markt, bez ktorých by sme túto príležitosť nedostali!“

 

NOVINKY ŠTVRTÉHO ROČNÍKA


Novinkou tohto ročníka boli balíčky čistiacich potrieb od spoločnosti Procter&Gamble pre každé materské centrum, ktoré sa počtom hlasov nedostalo do prvej desiatky, ale nazbieralo aspoň desať hlasov. Čistiace potreby sa podarilo získať až 21 centrám. Navyše päť hlasujúcich mohlo každý týždeň vyhrať kozmetické výrobky vybraných značiek spoločnosti Procter&Gamble.

„Sme radi, že môžeme byť už po štvrtý raz súčasťou tohto projektu. Materské a rodinné centrá zohrávajú  dôležitú úlohu v rámci života rodiny a komunity. Pomoc sa im vždy zíde. Veríme, že aj projekt Každým nákupom pomáhate rozšíri ich aktivity, podporujúce rozvoj detského intelektu,“ doplnila Nicol Noseková, zástupkyňa spoločnosti dm drogerie markt.


VÝHERCOVIA

 

Dlháčik, Bratislava

RC Klbko, Bratislava

Ovečka, Trenčianske Teplice

CRP – PEZINOK (MC MaMaTaTaJa)

RC Prešporkovo, Bratislava

Nevedko, Ružomberok

MC Mami-Oáza, Zlaté Moravce

RC Hruštička, Veľký Krtíš

MC BAMBINO, Poprad

MC Smajlík, Košice

Podobné články