DETI A RODIČIA ZAŽIJÚ TATRANSKÝ SEN

Thumbnail
Kategórie:

Turistický ruch v našich veľhorách tento rok čaká príjemné oživenie. Deti a rodičia sa môžu tešiť na množstvo koncertov, vystúpení a tiež zaujímavých aktivít. Do Tatier totiž prichádza obľúbené podujatie KAUFLAND DETSKÝ FESTIVAL, ktoré všetkým deťom na Slovensku zadarmo prinesie TATRANSKÝ SEN.

VYSTÚPIA AJ PACI PAC, ČI DÚHALKA

„Sme veľmi radi, že po naozaj veľmi úspešnom 11 – hodinovom online prenose, ktorý sme deťom a rodičom priniesli na MDD, môžeme prísť za deťmi s našim programom už aj naživo. Dlho sme rozmýšľali, ako zmeniť náš koncept do 1000 ľudí a tak sme sa rozhodli pre Tatry, kde môžeme podporiť náš domáci cestovný ruch a zároveň priniesť deťom to čo im chýbalo a po čom tak už štvrtý mesiac túžia. Hry zábava, šantenia sa, presne tak, ako to vždy na našich podujatiach zažívajú“ povedali organizátori podujatia Peter Pukalovič a Radoslav Augustín z agentúr Be Cool a 8P.

TATRANSKÝ SEN NEZAŽIJÚ LEN DETI PRIAMO V TATRÁCH 

Celé podujatie bude totiž vysielané aj online naživo na stránke www.detskyfest.sk. Deti tak aspoň na chvíľku budú môcť nazrieť, ako to na tomto podujatí v Tatrách vyzerá. „No radšej budeme ak sa budú šantiť s nami priamo tam. Predsa len, naživo je naživo a my sa na to veľmi tešíme. Nie je naším cieľom držať deti pri mobilných zariadeniach, či televíziách doma. Radšej nech sú v prírode, ak tomu počasie praje“ dodali organizátori.

PROGRAM NAOZAJ STOJÍ ZA TO

Podujatie sa koná na 4 tatranských miestach:

júla na Bachledke Ski and Sun priamo pri vstupe na Chodník Korunami stromov

júla v Aquaparku Tatralandia

TATRANSKÝ SEN MENÍ PLÁNY, POKRAČOVAŤ BUDE 15. AUGUSTA NA DONOVALOCH
PLÁNOVANÉ PODUJATIE Z 8. AUGUSTA SA PRESÚVA NA 22. AUGUSTA A USKUTOČNÍ SA NA BIELEJ PÚTI V STREDISKU JASNÁ

 4 PODUJATIA, 4 MIESTA, NO PROGRAM SA NEMENÍ

Na každom mieste bude program rovnaký, a tak by ho nemala zmeškať ani jedna dovolenkujúca rodina.

Na pódiu vystúpi PACI PAC, DÚHALKA, KÚZELNÍK PETER ŠESTÁK, TÁRAJKO A POPLETAJKA, ŠAŠO JARO. Deti a rodičov čakajú Zóny HOT WHEELS A BARBIE, KUNIBOO ZÓNA VARENIA, ZÓNA ZDRAVIA A PRVEJ POMOCI S UKÁŽKAMI, množstvo zaujímavých stanovíšť so Zajom Turbom, Medvedíkom Kuniboom a ich kamarátmi. „Deti si vyskúšajú sedem tatranských úloh a po ich úspešnom absolvovaní sa stanú súčasťou prestížneho KUNIBOO TURBO TEAMU, ktorý robí nábor na šikovné a poslušne deti, ktoré sa rady hrajú, zabávajú, cvičia, tancujú a vedia niečo aj o našich veľhorách. Kto to zvládne, dostane špeciálny tímový odznak“ priznali organizátori

PREKVAPENIE V ZÓNE MALÝCH HOKEJISTOV 

Veľmi pekným spestrením Tatranského sna bude aj účasť našich slovenských hokejistov, ktorí chystajú pre deti zaujímavé aktivity v Kuniboo Zóne malých hokejistov. Môžete sa tešiť na mnooožstvo hokejových darčekov, a možno sa vám podarí uloviť aj nejaký ten zaujímavý podpis. Celým podujatím vás bude sprevádzať obľúbená moderátorka Veronika Hatala.

Tak čo, kedy a kde sa na vás v Tatrách môžeme tešiť?

Viac informácií nájdete na https://detskyfest.sk/ alebo na facebook.com/kauflanddetskyfestival

Generálny partner podujatia – Kaufland

*Vstup na podujatie bude bezplatný a regulovaný. Kapacita podujatia je v jednom momente do 1000 ľudí. Celé podujatie bude prebiehať za dôležitých hygienických opatrení na základe zákona Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky ako príslušného orgánu štátnej správy na úseku verejného zdravotníctva podľa § 5 ods. 4 písm. h) zákona č. 355/2007 Z. z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov. „Veríme, že nám v tom budú rodičia pomáhať a že našim deťom pôjdeme príkladom.“ Uzavreli organizátori

AKTUALIZÁCIA PODUJATIA:

TATRANSKÝ SEN MENÍ PLÁNY, POKRAČOVAŤ BUDE 15. AUGUSTA NA DONOVALOCH
PLÁNOVANÉ PODUJATIE Z 8. AUGUSTA SA PRESÚVA NA 22. AUGUSTA A USKUTOČNÍ SA NA BIELEJ PÚTI V STREDISKU JASNÁ

Organizátori Kaufland Detského festivalu hlásia zmenu v bezplatnom letnom tatranskom projekte pre všetky rodiny s deťmi. Kaufland Detský festival – Tatranský sen sa napokon neuskutoční podľa plánu. Dátum 8. augusta, kedy sa malo podujatie konať na Hrebienku, resp. v Lomnickom parku sa z technických príčin v tomto termíne neuskutoční. Podujatie sa presúva na 22. augusta do Jasnej, kde sa spolu uvidíme na Bielej Púti priamo pod lanovkou.

Predtým nás ale ešte čaká Kaufland Detský festival v krásnom prostredí tatranskej lúky za hotelom Residence na Donovaloch, kde sa už 15. augusta môžete tešiť na pestrý program plný koncertov a hravých aktivít. Na pódiu sa vám predstaví Dúhalka, Šašo Jaro, Kúzelník Peter Šesták, Tárajko a Popletajka, či PACI PAC. Celým podujatím vás bude sprevádzať obľúbená moderátorka Veronika Hatala, ktorá vás prevedie zaujímavou zážitkovou Kuniboo Kids Village zónou. „Tam sme pre deti spoločne s generálnym partnerom podujatia, spoločnosťou Kaufland pripravili Kuniboo Zónu malých hokejistov, kde budú pripravené súťaže aj krásna hokejová aréna. Malí i veľkí kuchári si spolu s medvedíkom Kuniboo budú môcť vyskúšať prípravu bezlepkových či bezlaktózových K-free dobrôt a ten, kto úspešne absolvuje 7 zábavno-edukačných tatranských stanovíšť, môže získať jedinečný odznak Kuniboo TURBO Teamu.

Čakajú nás aj hry a zábava v Zónach Barbie a Hot Wheels, či zaujímavé aktivity s ďalšími partnermi,“ povedali nám o programe organizátori z agentúr Be Cool a 8P. Tí, ktorí na podujatie prísť nemôžu, ho budú môcť sledovať NAŽIVO ONLINE na stránke www.detskyfest.sk prostredníctvom TURBO TV. ZAJO TURBO ako hlavný maskot podujatia spoločne s Medvedíkom Kuniboo opäť pozval aj niekoľko známych slovenských hokejistov, ktorí sa detičkám a rodičom rozdajú autogramy a pohrajú sa s nimi v Kuniboo Zóne malých hokejistov. Krásnym a najmä zmysluplným tatranským zážitkom bude zóna zdravia a záchrany ľudského života, kde budú počas celého dňa naši záchranári vysvetľovali deťom ako reagovať v životu dôležitých situáciách.

Ukážky prvej pomoci sú naozaj obľúbené. Skvelým doplnkom bude aj zóna Telekomu s tlačiarňami značky Epson, kde si budú môcť všetci návštevníci vytlačiť priamo zo svojho mobilu pamiatku v podobe fotky, ktorú si na Kaufland Detskom Festivale urobia. Prvá Stavebná sporiteľňa pre deti pripravuje bláznovstvá so Šašom Jarom a Renault maľovanie na tvár, magické triky Kúzelníka Šestáka a všetci si budú môcť nakresliť obrázok na nový Renault Clio, ktorý je polepený špeciálnou bielou fóliou vhodnou na kreslenie: „Veľmi sa tešíme, že môžeme deťom a rodičom počas leta v Tatrách pripravovať výnimočné zážitky, za ktoré  nemusia zaplatiť ani Euro. Po Bachledke a Tatralandii tak  s radosťou pozývame  všetkých kamarátov Kaufland Detského festivalu 15. augusta na Donovaly a 22. augusta v novom termíne a na novom mieste do Jasnej“, povedali organizátori podujatia Peter Pukalovič z agentúry Be Cool a Radoslav Augustín z agentúry 8P.

Podobné články