Denník odvážneho bojka – vyšiel 8.diel

Thumbnail
Kategórie:

Dobrodružstvá smoliara Grega pokračujú!

Gregovi Heffleymu sa lepí smola na päty aj v novej knihe jeho dobrodružstiev. Denník odvážneho bojka pokračuje ôsmou časťou s názvom To je smola. Gregov najlepší kamarát Rowley sa naňho vykašľal…a za všetko môže, ako inak, baba!

Ver mi, Rowley je ten posledný človek na svete, od ktorého by som čakal, že si nájde frajerku.
Odjakživa som si myslel, že baby budú letieť na mňa a z Rowleyho vyrastie starý mládenec, ktorého budú všetci tak trochu ľutovať.
Greg junior, podáš hotdog ujovi Rowleymu?

Greg je zúfalý, zničený a smutný. Všetko sa zmenilo k horšiemu. Rowley a jeho nová frajerka Abigail sa vláčia všade spolu. Držia sa stále za ruky a Rowley už dokonca nemá ani vlastný názor! Keď sa ho Greg spýta napríklad na nejaký film, že ako sa mu páčil, Rowley odvetí: „Podľa nás bol o ničom.“

Greg dúfal, že ich to čoskoro prestane baviť a všetko sa vráti do normálu, ale prepočítal sa. Rowley a Abigail sú už spolu deväť a pol dňa!

Nuž, nájsť nového kamoša bude teda makačka. Možno sa to Gregovi ani nepodarí… Po pár omyloch si povie, že svoje rozhodnutia nechá na náhodu. Vytrasie z magickej gule správne odpovede alebo oľutuje, že ju vôbec našiel?

Denník odvážneho bojka je obrovským megahitom po celom svete. Už  z prvej knihy sa predali milióny kusov a smoliar Greg Heffley si našiel desaťtisíce fanúšikov aj na Slovensku.  Doteraz vyšlo na Slovensku už 8 dielov, ten zatiaľ posledný s názvom To je smola. V roku 2010 sa dostal do kín film podľa tejto knihy, neskôr sa dostal aj na DVD, Blu-ray aj do iTunes.

Viac srandy nájdeš na
www.dennikodvaznehobojka.sk.

Podobné články