Denné tábory v Bratislave

Thumbnail
Kategórie:

Pracovne vyťažení rodičia s radosťou prijímajú ponuku denných táborov, ktoré sú alternatívou pobytových táborov.

Pracovne vyťažení rodičia s radosťou prijímajú ponuku denných táborov, ktoré sú alternatívou pobytových táborov. Zamestnaní rodičia majú svoje deti večer doma a môžu sa im venovať. V neposlednom rade, absencia stresu z odlúčenia /detí aj rodičov/ a to hlavne pri menších deťoch hovorí v prospech denných táborov. Tieto fakty sú veľkou výhodou oproti tým pobytovým. Z týchto ale aj iných dôvodov sú denné tábory z roka na rok obľúbenejšie a navštevovanejšie.

Denné detské tábory sú medzi deťmi a rodičmi veľmi obľúbenými voľno časovými aktivitami počas školských prázdnin.

O ich obľúbenosti medzi deťmi svedčí aj skutočnosť, že množstvo z nich sa k nám opakovane vracia. Náš seriózny prístup a skúsenosti dávajú záruku na šťastne prežité chvíle detí, dni plné pohody a krásnych detských zážitkov. Našou vizitkou sú aj veľmi pozitívne reakcie rodičov, ktorých deti naše tábory už navštívili.

Individuálny prístup je pre nás samozrejmosťou, vzájomnou komunikáciou vieme vyriešiť akékoľvek individuálne požiadavky rodičov, či ich detí počas pobytu v našich táboroch.

Počas dňa je o deti postarané v tematicky rôzne zameraných táboroch v Bratislave a blízkom okolí.

Za samozrejmosť považujeme vysoko profesionálnu a kvalitnú starostlivosť. Kvalifikovaní a pedagogicky vzdelaní vedúci sú pripravení zabávať všetkých zúčastnených pri dobrodružných a tímových hrách tak, aby zvíťazila spoločná snaha a radosť a v neposlednom rade aj praktické vedomosti z rôznych oblastí života.

 

Podobné články