Denné tábory pre najmenších

Thumbnail
Kategórie:

Pripravili sme pre vás úplne nové Denné tábory pre najmenších! nevzali Vám v júni Vášho malého drobca naspäť do škôlky? Ponúkame denné tábory pre najmenších!

denné tábory pre najmenších

Milí rodičia,

nevzali Vám v júni Vášho malého drobca naspäť do škôlky? Už viete, že Vaša škôlka bude na jeden mesiac v lete zatvorená? Letné prázdniny  nie sú len o odpočinku, ale aj o rodičovských starostiach. Ak nemáte svoje malé ratolesti komu zveriť, ponúkame Vám naše najmilšie denné tábory pre najmenších, ktoré sú otvorené už pre deti od 4 rokov. Deti v nich získajú nových kamarátov a okrem toho, že zažijú veľa zábavy a odnesú si množstvo nezabudnuteľných zážitkov, socializujú sa, čo je pre ne veľmi dôležité. Program v našich MINI táboroch je prispôsobený ich veku a schopnostiam, je mimoriadne pestrý a postavený na zážitkoch, ktoré sú v detskom veku nesmierne dôležité.

 

LETO S KOCKAMI LEGO® MINI

V dennom tábore s obľúbenými kockami LEGO® zažijú detičky množstvo zábavy, nájdu si nových kamarátov a zdokonalia si technické zručnosti. Podľa harmonogramu je program tábora rozdelený medzi tvorivé aktivity s LEGO®  stavebnicami a pohybom na čerstvom vzduchu.

 

TVORIVÝ SVET MINI

K najprirodzenejším vlastnostiam dieťaťa patrí tvorivosť, spontánnosť, zvedavosť a záujem o všetko nové v živote. V tomto dennom tábore sme sa zamerali práve na detskú fantáziu najmenších. Hravou a zároveň náučnou formou si v ňom deti osvoja rôzne výtvarné a umelecké techniky, pričom rozvinú svoj prirodzený talent.

 

 

SMELÍ SVIŠTÍCI MINI

Program tohto tábora je v prírode a o prírode. Deťúrence prevedieme náučným chodníkom, na ktorom spoznajú krásnu prírodu, vodných bezstavovcov, naučia sa rozpoznať stromy podľa lístia a dozvedia sa viac o činnosti riek. Malých svištíkov naučíme šetriť a ochraňovať našu krajinu, aby sa jej dnešný obraz zachoval aj pre budúce generácie.

 

 

DÚBRAVSKÉ ZVIERATKÁ MINI    

Zvieratká máme všetci radi, preto sme tento denný tábor zamerali práve na ne. Deti počas týždňa navštívia ZOO Bratislava a malým prekvapením budú prítulné domáce zvieratká – morské prasiatko a zajačik, o ktoré sa počas celého týždňa spoločne vzorne postaráme. Popri spoznávaní a starostlivosti o zvieratká, sa deti do sýtosti vyšantia na ihrisku, zažijú pravú letnú opekačku a zasúťažia si v miniolympiáde.

 

Doprajte svojim deťom leto plné MINI zážitkov.

Váš tím dennetabory.sk

Podobné články