Darčeková poukážka do Wellness Hotela Patince ****

Thumbnail
Kategórie:

Potešte svojich blízkych alebo aj seba darčekovým poukazom na pobyt, procedúru alebo čerpanie služieb vo Wellness Hoteli Patince****.

Neistá situácia nám nedovoľuje plánovať si chvíle oddychu a radosti, ako sme na to boli zvyknutí. Možno vám tiež chýba ten pocit, keď sa môžete na niečo tešiť. Doprajte ho svojim najdrahším alebo si sami naplánujte svetlý bod v budúcnosti. Darčekový poukaz Wellness Hotela Patince**** sa dá vymeniť za konkrétny termín pobytu alebo deň vo wellness hneď, ako to bude možné. Navyše vám budeme vďační, že tým podporíte hotel v tomto náročnom období. Veríme, že vás budeme môcť privítať čo najskôr.

Potešte svojich blízkych alebo aj seba darčekovým poukazom na pobyt, procedúru alebo čerpanie služieb vo Wellness Hoteli Patince****. Predĺžili sme dobu platnosti poukážok, takže darčekové poukážky platia až 18 mesiacov od dátumu vydania.

Vyberte si z ponúkaných možností poukážok a objednajte ich jednoducho a pohodlne cez formulár, ktorý nájdete nižšie. Poukážku dostanete e-mailom, pripravenú aj na vytlačenie.

Ak si chcete vybrať niektorý z našich ďalších pobytov alebo máte iné špeciálne požiadavky, neváhajte nás kontaktovať:

Radi sa o to postaráme.

patince

Podobné články