Čierne pánske tričko s nápismi – dobrý základ pre akýkoľvek štýl

Thumbnail
Kategórie:

Najzaujímavejšie tričká za najlepšie ceny a vyrobené z kvalitných materiálov nájdete v predajni Ozonee. Pozrite si ponuku a vyberte si tričká, ktoré nesmú chýbať v každom šatníku. Niečo nám hovorí, že to neskončí na jednom kuse!

Sú veci, ktoré má každý z nás v šatníku. Jedným z nich je klasické, jednoduché tričko. Je to najlepší základ pre akýkoľvek štýl, oblečenie pre akúkoľvek aktivitu a ročné obdobie. Tričko – na beh alebo spanie – musíte mať. A nielen jedno!

Štýlové pánske tričká na každý deň

Bez trička sa len ťažko skladá každodenný outfit. V lete ho nosíte k džínsom, chino nohaviciam a joggerom. Keď sa ochladí, je to prvá vrstva outfitu: cez ňu prehodíte mikinu s kapucňou, ľahkú bundu alebo koženku. Nakoniec v zime tričko končí pod svetrom alebo mikinou, aby bola zaistená optimálna telesná teplota. Je teda ťažké si predstaviť akýkoľvek outfit bez trička ako základu.

Pánske tričká s nápisom, alebo obyčajné modely? Nie je v tom veľký rozdiel: obyčajné tričko bude na oficiálne stretnutia vyzerať rozhodne elegantnejšie, no tie s nápisom či inou potlačou nebudú v šatníku len tak ležať. K saku zvoľte jednoduché biele, tmavomodré alebo čierne tričko. Efekt bude takmer taký dobrý ako s košeľou a vy sa budete cítiť pohodlne.

Na ramienkach, jednoduché, čierne: pánske tričká na výber

Okrem farby a potlače je tu aj otázka strihu. Módne pánske tričká nie sú len vo verzii s krátkym rukávom, ale aj v mnohých ďalších variantoch. Na leto ako tielko alebo pyžamo poslúži tričko s hrubými ramienkami. Pod vrchnou vrstvou neodstáva, je vzdušné a pohodlné: stojí za zváženie umiestniť do šatníka viac tričiek v tomto modeli.

Ďalšou zaujímavou možnosťou je tričko bez rukávov. Je to tiež perfektná letná variácia vhodná aj k bunde či mikine. Výnimočne univerzálne čierne pánske tričká bez rukávov sa budú hodiť každému. Ostáva ešte otázka výstrihu: módne pánske tričká majú často výstrih do V. Je to tiež zaujímavé spestrenie a určite elegantnejší akcent ako klasický, okrúhly výstrih.

Tričko na beh nesmie chýbať!

Jednou z kľúčových činností, pri ktorej budete tričko potrebovať, je šport. Tričko alebo tielko? Je to na Vás, no treba si zapamätať jednu vec: správny materiál. Tričko na beh by malo byť vyrobené buď z priedušnej, prírodnej bavlny alebo z polyesteru, ktorý rýchlo schne. Pridaním elastanu tričko vyzerá skvele na postave, no zároveň neobmedzuje v pohybe. Všimnite si to pri nákupe!

Vyjadrite sa s potlačou: Pánske tričká s nápismi

Tričko na beh  alebo na každý deň nemusí byť vôbec obyčajné. V predajni Ozonee nájdete stovky tričiek s najrôznejšími potlačami, nápismi a aplikáciami. Malý nápis, veľká grafika alebo možno všetko vo vzoroch? Je to úplne na Vás. Len si pamätajte, že tričká s nezvyčajnými bláznivými potlačami nebudú vždy vhodné. Pri oficiálnych stretnutiach a v práci sa ich oplatí vzdať.

Podobné články