Chodievate na rodinné výlety? Táto kniha vás nadchne!

Thumbnail
Kategórie:

Ideálny vianočný darček pre rodinky s deťmi!

Chodievate ako rodinka na výlety? Chcete si s deťmi zaznamenávať zážitky a fotky, aby ste sa k nim mohli neskôr vracať? Kniha Naše výlety je originálny darček pre všetkých, ktorí radi podnikajú výlety po Slovensku.

Kniha má vyše 130 strán, väčší formát a je rozdelená na 7 tematických kapitol.
V každej z nich si môžete spoločne naplánovať, kam by ste sa radi vypravili.
Chcete navštíviť pohorie, prírodnú zaujímavosť alebo historickú pamiatku?
Alebo vás to ťahá k vode, do zaujímavých miest, za zábavou a kultúrou či vás lákajú športové výlety?

Inšpirujte sa v ilustrovaných mapách a poznačte si do knihy, kam by ste chceli vyraziť.
Miesto výletu si môžete vyznačiť do mapy, ktorá je na to v každej kapitole špeciálne určená.
No a po návrate z výletu si zaznamenáte na pripravenú stránku svoje hlavné zážitky. Môžete pridať vstupenku, cestovný lístok, turistickú známku, pohľadnicu, obrázok alebo aj fotografiu.

Vďaka knihe Naše výlety už nikdy nezabudnete, kedy a kde ste boli a čo ste prežili. Po čase budete v knihe celá rodina listovať a smiať sa spolu napríklad na hláškach z výletov.

Najmä deti, ale aj dospelých potešia krásne ilustrované mapy s konkrétnymi tipmi na spoločný výlet. Vždy na nasledujúcej strane si môžete zapísať, kam sa chcete pozrieť a na ďalšej strane je mapka Slovenska, aby ste si do nej mohli zaznačiť, kde všade ste už boli.
Na ďalších stranách už vypĺňate – dátum výletu, odkiaľ a kam, čo zaujímavé ste videli, aké bolo počasie, pridáte zážitok, nejakú hlášku ap. A samozrejme, na každej strane je miesto na väčšiu fotografiu, prípadne 2-3 menšie.

Kniha je tiež vhodným darčekom pre tých, ktorí si radi zaznamenávajú dôležité medzníky v rodine. Nájdete v nej veľa informácií a tipov na výlety, krásne ilustrácie a samozrejme miesto pre vás. Kniha je z autorskej dielne Moniky Kopřivovej, ktorá sa už niekoľko rokov zameriava na budovanie medzigeneračných vzťahov a uchovávanie rodinných spomienok. Z jej produkcie už poznáme knihy ako Babička, rozprávaj a Dedko, rozprávaj. Neskôr vyšiel Strom života našej rodiny, Časozberná kronika našej rodiny, či hra Ako to bolo kedysi?

Milan Buno, knižný publicista

Podobné články