Časopis Malý génius

Thumbnail
Kategórie:

časopis Malý génius, ktorý vychádza raz za tri mesiace a je plný logických úloh, kvízov, zaujímavostí a doplňovačiek – prostredníctvom ktorých si môžu naše ďalšie generácie hravou formou precvičiť znalosti v rôznych oblastiach – prvé vydanie ja venované matematike a aktuálne je možné ho nájsť v predajniach s tlačou a v sietí predajní Billa. V júni vyjde vydanie venované geografii.

 

Nejde vám násobenie? Nikdy ste poriadne nepochopili zlomky? S časopisom Malý génius sa naučíte, ako čo najjednoduchšie vypočítať rovnice, prídete na to, ako si zjednodušiť príklady a zistíte o matematike veľa zaujímavostí. A to nie je všetko! Vyskúšate si veľa zábavných hlavolamov, pri ktorých si ani nevšimnete, ako sa naučíte základné matematické princípy.

 

Magazín Malý Génius pomôže dieťaťu rozvíjať jeho zvedavosť, vzdelanie a rozvoj kritického myslenia, a zároveň môže byť zábavnou spoločnou aktivitou pre celú rodinu. Časopis je určený deťom od 7 do 11 rokov. Každé vydanie magazínu sa venuje inej téme – v prvom vydaní nájdete zábavnú matematiku a v ďalších vydaniach sa môžete tešiť na ľudské telo, svet či domáce experimentovanie a množstvo iných. Vydania budú plné kvízov, otázok, návodov na experimenty a to všetko zábavnou formou.

 

 

Vydaní za rok: 4
Časopis si v schránkach nájdete:

  • Malý Génius  2/2024 (10.6.2024)
  • Malý Génius 3/2024 (10.9.2024)
  • Malý Génius 4/2024 (12.12.2024)

Časy doručenia časopisov sú orientačné, vydavateľ si vyhradzuje právo posunúť termíny vydania a následne doručenia časopisu

Zdroj: www.sportmedia.sk

Fotogaléria

Podobné články