ČAROVNÁ LIENKA A ČIERNY KOCÚR VO FILME

Thumbnail
Kategórie:

Populárny seriál Čarovná Lienka a Čierny Kocúr sa prvýkrát predstaví na plátnach kín ako celovečerný film, ktorý prinesie úplne nové dobrodružstvá, napätie, zábavu a veľa pesničiek. Predovšetkým však ukáže, ako sa to kedysi celé začalo, ako sa z obyčajných a celkom nenápadných detí stali superhrdinovia, ktorí si hovoria Čarovná Lienka a Čierny Kocúr.

Animák Čarovná Lienka a Čierny Kocúr vo filme ukáže zrod superhrdinov, ktorí chránia Paríž pred zlom a ktorí si v piatich sériách rovnomenného seriálu získali srdcia miliónov divákov po celom svete vrátane Slovenska. Nesmelé dievča Marinnette, ktoré práve začalo chodiť do novej školy, si vyberú sily dobra ako tú pravú osobu, ktorá sa má stať držiteľkou čarovného drahokamu. Ten dokáže premeniť obyčajné dievča na superhrdinskú Čarovnú Lienku. Na svojej prvej misii stretáva Marinnete v katedrále Notre-Dame druhého vyvoleného hrdinu – Čierneho Kocúra – a spoločne zneškodnia desivé oživené gotické sochy. Ani jeden z nich však netuší, že sú spolužiaci. Ich hlavnou úlohou bude postaviť sa do cesty mocnému zloduchovi Lišajovi. Každý sám je ako hrdina super, spoločne by však mohli byť nepremožiteľní.

Fanúšikovia seriálu sa môžu tešiť na množstvo nových zápletiek, odkrytých tajomstiev a odpovede na viacero otázok. Ostatní diváci zase na skvelú kombináciu superhrdinského dobrodružstva, komédie a muzikálu. A tiež na nevšedný výlet do magického Paríža.

„Keď z televíznej série robíte celovečerný film pre kiná, musíte a chcete mať všetko väčšie a lepšie. Sú tu veľkolepé akčné scény, humor aj muzikálové čísla. Chceli sme urobiť akčný film, kde postavy svoje vnútorné emócie vyjadrujú piesňou,“ predstavuje film režisér a autor celej značky Jeremy Zag. „Uvidíte priesečník medzi Ľadovým kráľovstvom a Spider-Manom,“ dodáva.

Fotogaléria

Videogaléria

Podobné články