Čačané – vymaľuj si svoje tričko!

Thumbnail
Kategórie:

Predstavte si svet nekonečných možností! Rozbláznite svoju fantáziu s kreatívnymi, slovenskými a ručne vyrábanými tričkami od značky Čačané.

Tajomstvo Čačaného spočíva v nadšení pre dizajn, výrobu nových vecí a taktiež v rozvíjaní detskej kreativity, ktorá je veľmi dôležitá. Práve preto vznikla táto kolekcia tričiek pre deti a dospelých, ktorá jasne naznačuje, že priestor pre kreativitu a fantáziu je nekonečný! Vyfarbovanie napomáha citu a jemnej motorike, a taktiež zlepšuje náladu! 🙂

Počas jedného z workshopov sme sa opýtali nášho malého návštevníka, akú bradu by mal mať jeho pirát? Vraj zelenú. Po chvíľke zamyslenia sme si povedali, prečo by nemohol mať pirát zelenú bradu a kozmonaut ružový skafander? No vážne, prečo nie!

Nemusíte si robiť starosti s fixkami, s ktorými by ste chceli vyfarbovať tričká, tie nájdete v každom balení ZADARMO! 🙂

cacane_kozmonaut_raketa_webbanner2

Kto stojí za značkou Čačané?

„Kto sme a prečo sme vytvorili značku Čačané, možno objasnia nasledujúce riadky. Ako dvaja študenti, spolužiaci sme sa zhodli, že nechceme len študovať, ale radi by sme robili niečo viac. Niečo, čo nás bude obohacovať na skúsenosti, taktiež rozvíjať našu osobnosť, a tešiť nás i ostatných. Rozhodli sme sa do toho skočiť po hlave a založiť vlastnú kreatívnu a lokálnu značku Čačané, ktorej dizajny zo začiatku boli iba pre deti no s novou tvárou sme sa rozhodli, že vieme vytvoriť kvalitné a milé dizajny aj pre dospelé publikum. Ručne vyrábané dizajny a tlač začala v detskej izbe kde doposiaľ aj pokračuje.“ povedal jeden z autorov projektu Lukáš Nevřela

Ak sa Vám tento nápad dvoch študentov páči a myslíte, že by sa EŠTE VIAC páčil Vášmu drobcovi, tak ich neváhajte podporiť na ich sociálnych médiach a určite sa nezabudnite zapojiť do SÚŤAŽE O ICH TRIČKÁ NA NAŠOM FACEBOOKU!

KLIKNI TU

cacanefacebookkamsdetmi cacaneinstagramkamsdetmi

[bb-date]

Podobné články