Bádanie ročnými obdobiami – DAPHNE Inštitút aplikovaje ekológie

Thumbnail
Kategórie:

Milí rodičia a pedagógovia, koncom roka k vám prichádzame s NOVINKOU, ktorou je náš nový nápadník zozbieraných inšpirácií BÁDANIE ROČNÝMI OBDOBIAMI. Obsahuje výber 12 aktivít a 1 bonus navyše.

Pracovné listy vás budú sprevádzať celým kalendárnym rokom a nájdete v nich nápady, ktoré si deti s vami proste zamilujú.

Vieme, ako veľmi ste vyťažení, a preto sme na to mysleli aj v tejto publikácii – doplnili sme ju o teoretickú časť, kde sú bližšie rozpracované opisy a postupy ku konkrétnym témam a aktivitám. Všetko teda nájdete pokope pre malých i veľkých zvedavcov.

Cieľom tohto materiálu je motivovať deti k bádaniu v prírode. Hravou formou sa naučia spoznávať bližšie témy: obojživelníky, plazy, ryby, byliny a dreviny, huby aj lišajníky. Bonusom navyše je lúčna mandala, ktorú si môžu vymaľovať aj dospelí.

Máme pre vás aj skvelú zľavu: pri objednávke nad 15 ks je cena za kus iba 5 € a môžete si na našom eshope k tomu vybrať zdarma darček aj pre vás. Určite bude skvelé, keď bude mať každý bádateľ vlastný zošit.

DAPHNE – Inštitút aplikovanej ekológie je tu aj naďalej pre vás s novými inšpiráciami a veríme, že sa vám spoločne s deťmi podarí prebádať tajomstvá okolitej prírody.

Naše nápady na Facebooku https://www.facebook.com/daphne.institut
a videá na YouTube sú tu pre vás.

 Nový nápadník ale aj iné aktuálne vychytávky z našej dielne môžete objednávať na našom eshope TU!

Podobné články