Back to school

Thumbnail
Kategórie:

Čo všetko potrebujete vedieť pred tým, než začne školský rok?

Letné prázdniny sa pomaly končia, a o chvíľu sa všetky deti vrátia späť do školy! Čo sa však stalo so starým peračníkom, kde sa stratili všetky ceruzky? A v akom stave sa nachádza školská taška? Zmestia sa do nej aj tento rok všetky školské knihy? A čo všetko vlastne deťom treba? Každým rokom je toho len viac a viac..

Ak nechcete, aby za Vami počas celého septembra stále chodili Vaši školáci, že im niečo chýba, a na čo ste zabudli, zabezpečte všetko včas! Aby sme Vám to trošku uľahčili, spísali sme pre Vás zoznam vecí, na ktoré URČITE nesmiete zabudnúť! 🙂

TIETO VECI sú v škole nevyhnutne potrebné:

 • ŠKOLSKÁ TAŠKA: Vybrať správnu školskú tašku je hotová veda! Deti v nej nosia kopu kníh, učebníc, zošitov.. a tak nakoniec váži asi 20 kg. Aby pri tom každodennom nosení netrpela chrbtica Vašich detí, dbajte na to, aby mala taška správnu veľkosť, aby nebola ani príliš malá, ani veľká, aj aby bola dostatočne pevná. Nesnažte sa na tejto položke ušetriť čo najviac peňazí, Vaše deti stále rastú, preto by ste tašku mali vymeniť takmer každý školský rok.
 • ZOŠITY: Koľko ich treba? VEĽA! Nebojte sa nakúpiť ich aj do zásoby, rovnako použiteľné budú aj ďalší školský rok. 🙂 Malé i veľké, linajkové i čisté, občas treba aj štvorčekové, najmä v rozmeroch A4 a A5.
 • PERAČNÍK a všetko čo k tomu patrí: perá, ceruzky, fixky, pastelky, guma na gumovanie, strúhadlo.. V nižších ročníkoch deťom netreba dávať príliš veľký peračník plný vecí, ktoré nebudú potrebovať, farbičky a pastelky ich budú len rozptyľovať, a tak či tak ich budú používať skôr len na výtvarnej.
 • pomôcky na MATEMATIKU: pravítko, uhlomer, kružidlo, či kalkulačka
 • pomôcky na VÝTVARNÚ: vodové farby, temperové farby, voskovky, štetce, lepidlo, plastelína, igelitový obal, handrička, farebné papiere, náčrtník, výkresy, nožničky, pohárik na vodu, kufrík
 • pomôcky na TELESNÚ: športová obuv, bavlnené tričko, mikina, krátke nohavice, tepláky, uterák, vrecko na telesnú
 • DESIATA: box na desiatu, fľaša na pitie (buďme ekologickí a nepoužívajme každý deň nový obal a novú fľašu)
 • OBALY na zošity a knihy, dosky
 • papuče do školy: odporúčame vybrať papuče s dobrou podrážkou

Výnimočná ponuka: vybrané HOVORIACE KNIHY pre školákov do 30.9.2019 až s 50% zľavou

Stačí si vybrať z bohatej online ponuky. A to nie je všetko! Ku každej objednávke nad 30€ dostanete jednu hovoriacu knihu podľa vášho výberu zdarma. Stačí ju uviesť do poznámky v objednávke. Všetky hovoriace knihy IRS, ako aj ďalšie výhodné balíčky hovoriacich kníh, nájdete iba na www.hovoriaceknihy.sk.

IRS hovoriace knihy sú originálne slovenské produkty s neuveriteľne nabitým obsahom. Sú plné zvukov, básničiek, príbehov, riekaniek, múdrostí, interaktívnych úloh na riešenie, ale aj informácií, ktoré deti získavajú hravou formou prikladaním hovoriaceho pera IRS na jednotlivé obrázky v knihách. Hovoriace knihy zábavnou formou motivujú deti k riešeniu úloh na základe vypočutého. Rozvíjajú tak audiovizuálnu pamäť, trénujú pozornosť i obrazotvornosť. Vydavateľstvo počas obdobia 5 rokov vydalo vyše 60 titulov pre deti od 3 rokov až po dospelých.

obrazok_KAM_S_DETMI_08_2019

Výrobky z MAKEDO

V jednoduchosti je krása. Tri základné prvky MAKEDO spoja rôzne materiály okolo vás na nové objekty, predmety, či hračky. MAKEDO podporuje kreativitu, inovatívne myslenie a zabaví vás a vaši deti na celé hodiny. S MAKEDO sú možnosti hry neobmedzené – spojte a rozpojte, vytvárajte a vylepšujte koľkokrát chcete. Kliknite na odkaz a zistite viac.

ŠEVT pre rodinu – ŠKOLSKÉ POTREBY

Ševt a.s. aj tento rok pripravil pre všetkých školákov všetky potreby, ktoré budú potrebovať. Na e-shope aj na predajni nájdete naozaj VŠETKO – školské tašky aj peračníky, potreby na kreslenie, písanie, niečo do ,,domácej kancelárie“, veci na tvorivé dielničky, aj iné praktické pomôcky.

Pozrite si aj ich ONLINE MAGAZÍN, v ktorom môžete ,,prelistovať“ zoznam všetkých školských potrieb, aby ste tak získali prehľad, čo tu cca nájdete.

Snímka obrazovky 2019-08-20 o 14.54.30

FAX COPY – akcia SPÄŤ DO ŠKOLY

Aj vo FAX COPY nájdete tento rok rôzne školské potreby a pomôcky, ktoré sa určite zídu každému školákovi – ide najmä o zošity, perá, školské tašky a peračníky, či pomôcky na lepenie a korekcie.

Čo sme pre vás tento rok pripravili?

 • Zvýhodnené akciové ceny na vybrané produkty školského a kancelárskeho sortimentu
 • 1+1 zadarmo – DONAU Lepiaca tyčinka, všetky gramáže 8 g, 15 g, 25 g, 35 g
 • zľava 25% na školské zošity

Akcia platí od 5. 8. do 30. 9. 2019, resp. do vypredania zásob

OfficeLand – ONLINE SHOP

V kategórii ŠKOLA nájdete všetko, čo potrebujete pre žiakov, študentov aj učiteľov. Vyberte si zo širokej ponuky a výhodných cien výbavu do školy, ktorá vám bude najviac vyhovovať.

V aktuálnej ponunke je najmä ŠIROKÝ VÝBER ZOŠITOV za nízke ceny, a rôzne kancelárske potreby, ako perá, ceruzky, pravítka, nožnice..

Snímka obrazovky 2019-08-20 o 15.14.54

WWW.NAJLACNEJSIEPREDETI.SK

Ak hľadáte e-shop s bezkonkurenčnými cenami, a hľadáte čo najdostupnejšie riešenie pre vystrojenie Vašich detí do školy, pozrite si obchod www.najlacnejsiepredeti.sk. Nájdete tu peračníky od 2.30 Eur, boxy na desiatu od 1,46 Eur, či vrecko na prezúvky od 93 centov. Výber síce nie je široký, ale určite tu nájdete dostupné ceny. V ponuke však nájdete veľa produktov a pomôcok, ktoré možno nesúvisia so šklou, zídu sa však každej mame. 🙂

najl

PANTA RHEI / CREATIVE

Panta Rhei má pre všetkých školákov pripravených niekoľko pracovných zošitov či edukatívnych knižiek, ktoré možno budete potrebovať popri škole.

Panta Rhei Creative zase ponúka tvorivé nápady a materiály pre Vaše tvorivé projekty! Prináša Vám nielen výtvarné pomôcky, materiály rôzneho druhu, polotovary a dekoračné predmety, ale aj knižky s návodmi a inšpiráciami. Priamo v týchtp predajniach Vám poskytnú všetko potrebné pre Váš projekt, stačí si len vybrať a začať.

cre

Podobné články