BACK TO SCHOOL 2023

Thumbnail
Kategórie:

Čo všetko potrebujete školák mať pripravené pred tým, než začne nový školský rok?

Letné prázdniny sa pomaly končia a o chvíľu sa všetky deti vrátia späť do školy! Čo sa však stalo so starým peračníkom, kde sa stratili všetky ceruzky? A v akom stave sa nachádza školská taška? Zmestia sa do nej aj tento rok všetky školské knihy? A čo všetko vlastne deťom treba?

Ak nechcete, aby Vašim školákom niečo chýbalo, zabezpečte všetko včas! Aby sme Vám to trošku uľahčili, spísali sme pre Vás zoznam vecí, na ktoré URČITE nesmiete zabudnúť! 🙂

TIETO VECI sú v škole nevyhnutne potrebné:

  • ŠKOLSKÁ TAŠKA: Vybrať správnu školskú tašku je hotová veda! Deti v nej nosia kopu kníh, učebníc, zošitov.. a tak nakoniec váži asi 20 kg. Aby pri tom každodennom nosení netrpela chrbtica Vašich detí, dbajte na to, aby mala taška správnu veľkosť, aby nebola ani príliš malá, ani veľká, aj aby bola dostatočne pevná. Nesnažte sa na tejto položke ušetriť čo najviac peňazí, Vaše deti stále rastú, preto by ste tašku mali vymeniť takmer každý školský rok.
  • ZOŠITY: Koľko ich treba? VEĽA! Nebojte sa nakúpiť ich aj do zásoby, rovnako použiteľné budú aj ďalší školský rok. 🙂 Malé i veľké, linajkové i čisté, občas treba aj štvorčekové, najmä v rozmeroch A4 a A5.
  • PERAČNÍK a všetko čo k tomu patrí: perá, ceruzky, fixky, pastelky, guma na gumovanie, strúhadlo.. V nižších ročníkoch deťom netreba dávať príliš veľký peračník plný vecí, ktoré nebudú potrebovať, farbičky a pastelky ich budú len rozptyľovať, a tak či tak ich budú používať skôr len na výtvarnej.
  • pomôcky na MATEMATIKU: pravítko, uhlomer, kružidlo, či kalkulačka
  • pomôcky na VÝTVARNÚ: vodové farby, temperové farby, voskovky, štetce, lepidlo, plastelína, igelitový obal, handrička, farebné papiere, náčrtník, výkresy, nožničky, pohárik na vodu, kufrík
  • pomôcky na TELESNÚ: športová obuv, bavlnené tričko, mikina, krátke nohavice, tepláky, uterák, vrecko na telesnú
  • DESIATA: box na desiatu, fľaša na pitie (buďme ekologickí a nepoužívajme každý deň nový obal a novú fľašu)
  • OBALY na zošity a knihy, dosky
  • papuče do školy: odporúčame vybrať papuče s dobrou podrážkou

 

KIDMANIA – the best ideas for kids

V Kidmanii vám radi poradíme a pomôžeme vybrať správne zdravé detské hračky a školské potreby pre vaše dieťa v akomkoľvek veku. U nás nájdete detské hračky pre najmenších, predškolákov ale aj staršie deti, ktoré rady objavujú svet. V našej ponuke nájdete detské hračky značiek Janod a Haba, ktoré sú známe tým, že sú vyrábané z ekologicky udržateľného hospodárstva.

Pre školákov, najmä pre prvákov a staršie deti v základnej škole, je dôležité mať správne školské potreby, ktoré im pomôžu rozvíjať ich vzdelávanie a zároveň ich učenie urobí zábavným. Nezabúdame ani na rôzne didaktické materiály ako prehľadné obojstranné karty s pádovými otázkami, vybranými slovami či abecedou značky Poketo. U nás nájdete výhodné balíčky pre školákov, predškôlkarov aj škôlkarov. Na našom blogu sa venujeme témam ako sa pripraviť či zvládnuť začiatok školského roka čo najlepšie.

Výber správnych školských potrieb a vzdelávacích hračiek je kľúčový pre radosť a úspech pri vzdelávaní. Urobte tento školský rok pre svoje deti ešte zábavnejším a zaujímavejším s našimi skvelými školskými potrebami a pomôckami! A nezabudnite ani na nejakú zdravú maškrtu, na ktorej si budú môcť deti pochutnať počas prestávok.

 

Weleda – Prírodná starostlivosť pre vašu pokožku

Naša pokožka potrebuje ochranu a starostlivosť. Najlepším spôsobom, ako to dosiahnuť, sú prírodné ingrediencie. Suroviny, ktoré pre našu kozmetiku vo Welede používame, sú úplne prírodného pôvodu a neobsahujú mikroplasty, geneticky modifikované zložky ani látky na báze minerálnych olejov. 100 % našich kozmetických výrobkov je navyše držiteľom certifikátu NATRUE. Viac ako 80 % našich surovín rastlinného a živočíšneho pôvodu zároveň pochádza z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva.

Prirodzená ochrana od úplného začiatku. Objavte nechtíkovú detskú starostlivosť. Objavte nechtíkovú detskú a dojčenskú starostlivosť Weleda. Nechtíková detská starostlivosť od Weledy. Prirodzená ochrana od úplného začiatku.

 

Podobné články