Bábätko alebo manžel?

Thumbnail
Kategórie:

Po narodení bábätka sa partnerský život ocitá neraz v kríze. Poznáme to mnohí – žijeme vo svete špinavých plienok, neprespatých nocí, čerstvé maminy sa necítia sexi a ockovia by radi trošku maznania, no druhá strana na to ani nepomyslí.

Po narodení bábätka sa partnerský život ocitá neraz v kríze. Poznáme to mnohí – žijeme vo svete špinavých plienok, neprespatých nocí, čerstvé maminy sa necítia sexi a ockovia by radi trošku maznania, no druhá strana na to ani nepomyslí. Nová kniha Bábätko alebo manžel? predstavuje vo vzťahu záchranné koleso, ktoré prostredníctvom vedeckých výskumov, rozhovorov a osobných skúseností manželských párov privádza čerstvých rodičov späť k pocitom zamilovanosti a sexuálnej spontánnosti.

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/25652356/babatko2d.jpg

 

„Prostredníctvom tejto knihy sa s vami chceme podeliť o naše vlastné osobné príbehy, rovnako ako o naše postrehy a podnetné diskusie, a to v mene mužov a žien, bez ohľadu na to, kde žijú a milujú sa aj popri bábätku,“ tvrdia skúsení autori Ian Kerner a Heidi Raykeilová

 

S humorom a nadhľadom nazerajú do hláv mamičiek a oteckov, objasňujú ich postoje a konanie, aby čitateľom dokázali, že aj napriek malému cudzincovi v ich posteli v sebe dokážu nájsť odtienky toho, čo na sebe vždy milovali. Prečítajte si, ako sa vrátiť do štádia zaľúbenosti a vášne, tak aby ste boli šťastní všetci. Matka, otec a najmä bábätko!

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/25652356/babatko-usmev.jpg

 

„Kerner píše z pohľadu muža, ktorý sa po pôrode cíti ako piate koleso na voze. Raykeilová zasa rozoberá vzrušenie novopečenej matky, ako aj úplné vyčerpanie, a už nehovoriac o pocite, že sa vôbec necíti sexi. Pragmatické a citlivé.“ Toto napísal Library Journal Review o novinke Bábätko alebo manžel? Je to zábavná kniha plná praktických tipov, ktorá je dosť osobná, miestami šteklivo nemravná, ale určite po nej rád siahne každý rodič po narodení bábätka.

 

„Príručka pre znovuobnovenie sexuálneho života po narodení dieťaťa.“
Redbook Magazine

 

„Ťažšie než vymyslieť logistiku sexu popri bábätku bolo zistiť, čo sa to vlastne stalo s mojou úrovňou libida,“ usmieva sa Heidi a Ian dodáva: „Ak ma rodičovstvo naučilo len jedinú vec, je ňou fakt, že bez ohľadu na to, že sa živím ako expert na vzťahy, ani zďaleka nie som expertom vo svojom vlastnom vzťahu.

Pozrite si niektoré príznaky, ktoré svedčia o tom, že ste sa tiež zaradili do tohto nešťastného „klubu“ popôrovných bezsexistov:-):

 • Požiadali ste svojho pôrodníka, aby vám vystavil potvrdenie o ďalšom šestonedelí
 • Ohromujúci sex, ktorý ste kedysi  mávali, jednoducho vyšumel
 • Televízor je zapnutý častejšie ako vy
 • Chcete, aby ste znova chceli sex, len ho proste… nechcete
 • Radšej by ste išli s deťmi na ihrisko ako na ďalšie rande s vaším partnerom
 • Vaše bábätko dostáva oveľa viac bozkov a maznania ako vy
 • Ste nahnevaný (a unavený) z toho, ako vždy iniciujete sex
 • Používate na internete prezývku ako „sexiotecko“ alebo „hladnámama1“
 • Predohra je pre vás drina
 • „Poďme na to“ sú teraz slová, ktorými sa začína hádka
 • Radšej by ste sa vyspali ako spali s vaším partnerom

 

Prečítajte si ukážku z novinky Bábätko alebo manžel?

Podobné články