Aquaparky s dopravou zadarmo od SlovakLines

Thumbnail
Kategórie:

Patríte k rodičom, ktorí pravidelne riešia, kam zobrať svoje ratolesti cez víkend a zdá sa im, že v Bratislave už vyskúšali všetko? Čas vyraziť preč z mesta. Bezpečným a čistým autobusom, spolu s ďalšími deckami a za výnimočnými atrakciami, na ktorých ešte aj ušetríte peniaze.

Slovak Lines toto leto prišli s lákavou ponukou pre všetkých rodičov: každú sobotu a nedeľu môžete vyraziť napríklad do jedného dvoch moderných akvaparkov x-bionic® aquatic sphere v Šamoríne alebo THERMAL CORVINUS vo Veľkom Mederi. Celodenný zájazd z Bratislavy je špecifický tým, že za samotnú dopravu neplatíte. V cene lístka na autobus máte totiž aj celodennú permanentku do akvaparku a stojí vás to presne toľko, koľko samostatná permanentka.

PR clanok

Lákavý je aj zvyšok ponuky letných zájazdov. Môžete si vybrať celodenný zájazd k jazeru Neusiedler See, ktoré sa nachádza hodinu cesty od Bratislavy. Zobrať si k nemu môžete aj vlastné bicykle, ktoré vám vodič autobusu naloží na prívesný vozík. Klasikou je výlet do Bojníc, v ktorých počas celého dňa stihnete navštíviť ZOO aj krásny romantický zámok s múzeom. Určite si ale rezervuje čas aj na výstup na vyhliadkovú vežu Čajna, z ktorej si užijete nezabudnuteľný výhľad.

Ak vám nebude stačiť zoologických záhrad, vyraziť môžete do Zlína. Tamojšia ZOO je vyhlásená svojimi unikátnymi exemplármi zvierat či výbehmi, v ktorých sa pohybujete priamo medzi zvieratami. Priamo v areáli záhrady sa nachádza aj zámok Lednice, v ktorom uvidíte strieborný poklad či egypstkú múmiu.

PR clanok - Neusiedler See

Rodičia, ktorí sa toto leto rozhodnú necestovať k moru, budú mať čo robiť, aby vymýšľali stále nový a nový zaujímavý program. Výhodou víkendových celodenných zájazdov je, že môžete ísť vždy inam, stále na miesta, ktoré si vaše deti zamilujú a ešte sa pritom vyhnete starostiam so šoférovaním.

Podobné články