Aktuálne informácie – koronavírus a tábory

Thumbnail
Kategórie:

Hygienické a epidemiologické opatrenia kvôli koronavírusu ovplyvňujú dnes všetky oblasti našich každodenných povinností, starostí a radostí.

Milí rodičia,

Pristupujeme a napĺňame tieto opatrenia zodpovedne, preto veríme, že epidémiu spoločne zvládneme a v lete budú opäť naše denné a pobytové tábory naplnené šťastnými a veselými deťúrencami.

Prinášame vám prehľad informácií v aktuálnom období:

Upravili sme naše obchodné podmienky!

  • Aby sme Vám uľahčili rozhodovanie a možnosť vytvoriť si rezerváciu denného alebo pobytového tábora v predstihu, upravili sme vzhľadom na súčasnú situáciu naše obchodné podmienky.  Akceptujeme všetky rezervácie vytvorené v roku 2020, ak bude úhrada pripísaná na účet nášho občianskeho združenia  PRELIEZKA,  najneskôr do 14 pracovných dní pred začiatkom vybraného turnusu tábora.

ddt1

Možnosť uplatnenia 2% resp. 3% svojej zaplatenej dane!

  • Stále máte možnosť darovať nám 2%, resp. 3% svojej zaplatenej dane a získať tak zľavu na denný alebo pobytový tábor podľa vášho výberu, až do 100% z jeho ceny, a to podľa výšky vašej odvedenej dane. Systém darovania 2 % (3%) z dane zostáva zachovaný. To znamená, že poukazujete tieto peniaze tak ako doteraz. Postup nájdete na našej stránke v sekcii 2% DANE.

Situáciu neustále monitorujeme!

  • Aktuálnu situáciu neustále monitorujeme. Sme v kontakte a komunikujeme aj s obchodnými partnermi, vďaka ktorým zabezpečujeme pre deti v denných a pobytových táboroch miesta, stravu či atraktívny program. Meniacim sa podmienkam sa flexibilne prispôsobujeme a o zmenách vás budeme včas informovať. Kedykoľvek sa na nás môžete i vy obrátiť s otázkami, ktoré vás v súvislosti s dennými alebo pobytovými tábormi zaujímajú, napríklad ako použiť rekreačné poukazy, ako darovať 2% z dane, aké zľavy poskytujeme a pod. Vyberte si spôsob, ktorý vám najviac vyhovuje: sme vám k dispozícii na chatoch sk a pobytovetabory.sk, napíšte nám email na: info@dennetabory.sk alebo info@pobytovetabory.sk alebo zavolajte na infolinku: 0905 756 043.

Vaše tímy dennetabory.sk a pobytovetabory.sk

Podobné články