Ako vybrať teplé a módne chlapčenské bundy?

Thumbnail
Kategórie:

Nie je nič lepšie ako skvelá zimná bunda, ktorá udrží vášho chlapca v teple a pohodlí aj vtedy, keď teplota klesne naozaj nízko. Je však dôležité nájsť nielen bundu, ktorá je funkčná a teplá, ale tiež štýlová. Pre vás, ale i pre samotných chlapcov, môže byť ťažké vybrať ideálnu chlapčenskú bundu na zimu. Poradíme vám preto, ako na to.

Čo by mala spĺňať chlapčenská bunda?

Pokiaľ ide o chlapčenské bundy, je niekoľko bodov, ktoré pri ich nákupe potrebujete zvážiť. Prvým z nich je rozhodne to, či dokážu vaše dieťa udržať v teple za každej situácie. Bundy pre chlapcov musia byť tiež nepremokavé a dobre izolovať. Pozrite sa preto, akou membránou bunda disponuje. Ďalším bodom je pohodlie. Pokiaľ má chlapec svoju chlapčenskú bundu nosiť rád, musí sa v nej cítiť dobre. Je však ťažké trafiť perfektný kúsok hneď na prvýkrát. Budete preto možno musieť postupovať metódou pokus-omyl. Nájdenie toho správneho kúsku je aj o určení priemerného veku a výšky vášho dieťaťa. Napríklad, ak je chlapec o niekoľko centimetrov vyšší ako je priemer, môžete mu kúpiť bundu určenú pre staršie dieťa, prípadne siahnuť po o číslo väčšom kúsku. Bunda, pre ktorú sa rozhodnete by tiež mala byť trendová a mala by sa vám a budúcemu nositeľovi páčiť. Je to preto, že v mladom veku môžu byť deti na svoje oblečenie náročné.

Akú bundu si vybrať?

Materiál, z ktorého je chlapčenská bunda vyrobená, je vždy dôležitým aspektom. V zimnom počasí zohráva obrovskú úlohu, a preto je najlepšie vybrať si látky, ktoré sú odolné a teplé. Zimné bundy ďalej nájdete vo veľkom množstve farieb, typov a dizajnov. Každý štýl má pritom svoje charakteristické črty. Dobrou voľbou sú prešívané bundy. Môžu síce vyzerať skutočne objemne, no rozhodne vášho chlapca ochránia pred akýmkoľvek zimným počasím. Ponúkajú tiež spôsob, ako vyzerať trendy, najmä ak chlapec miluje pouličný štýl. Prešívané bundy sú tiež skvelou voľbou, pretože sú teplé a nepremokavé. Majú dokonca aj kapucňu, ktorá sa zíde pri silnom vetre alebo snežení. Druhou stávkou na istotu je parka. Hovorí sa jej aj páperová bunda, pričom ide o ďalšiu módnu chlapčenskú bundu na zimu. Mnohé parky majú chlpatú kapucňu, ktorá v sebe má istú dávku štýlu.

Svoje miesto rozhodne v tomto rebríčku majú aj teplé lyžiarske bundy, ktoré sú medzi chlapcami čoraz populárnejšie. Lyžiarske bundy sú výbornou voľbou na zimu, pretože sú teplé, nepremokavé, odolné, a dobre sa vrstvia. Tieto bundy navyše na trhu nájdete v širokej škále farieb, takže môžete jednoducho vybrať univerzálny kúsok, ktorý sa hodí nielen na lyžovanie, ale aj do školy alebo na bežný deň.

Zdroj: 4fstore.sk

Podobné články