Ako okoreniť rodinný výlet? Návštevou escape roomu Questum

Thumbnail
Kategórie:

Neviete kam s deťmi v Bratislave? Skúste ozajstné dobrodružstvo na vlastnej koži!

Skúste ozajstné dobrodružstvo na vlastnej koži – hru ako sa dostať pomocou hádanok zo zamknutej miestnosti. Ide o veľmi čarovnú a atmosférickú skúsenosť, kde nehrozí úraz.

Čo je to Questum?

Je to najväčší escape room na Slovenku. Ponúka 4 živé hry. Hry sú vhodé aj pre rodiny s deťmi – prejsť každú miestnosť trvá maximálne hodinu, nepotrebujete žiadne špeciálne veci a hra vám nezhltne celý deň. Stačí sa zaregistrovať a prísť. Garantujeme vám, že odídete v dobrej nálade.

Stojí to za to?

Samozrejme, že áno. O hre budete rozprávať ešte dlho po nej. Je to zážitok na vlastnej koži, adrenalínový a veľmi pocitový. Zároveň nemusíte mať obavy, žeby ste niektoré úlohy nevedeli vyriešiť – hádanky sú postavené tak, aby vás pobavili, nie potrápili. A deti sú skvelé v nachádzaní vecí, ktoré dospelí prehliadajú. Určite vás prekvapia, čo všetko dokážu vyriešiť. Z hry si okrem smiechu odnesiete aj poučenie, pretože miestnosti sú plné vedeckého a náučného zariadenia.

Ako sa k nám dostať?

Sídlime v Bratislave na Záhradníckej 72 (oproti Radošinskému divadlu, pár metrov od MHD zastávky Slovanet). Hru si jednoducho zarezervujete cez našu stránku https://questum.sk/sk/reservation  alebo na telefónnom čísle 0902  805 908.

Cena jednej hry:

50-65 eur. Sezónne mávame akcie a zľavy, stačí sledovať našu stránku questum.sk alebo náš Facebook.

Odporúčaný vek pre deti v sprievode dospelých:

  • od 6 rokov pre Tajomstvo Nikola Teslu
  • od 8 rokov pre Prekliatie Mayov
  • od 10 rokov pre Strašidelné príbehy socializmu a Tajomné laboratórium
  • bez dozoru dospelých od 14 rokov

Podobné články